2016 02 19

Pirmasis į Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalį dramatiškai žengė „Vytautas“

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sugebėjo laimėti vieną labiausiai intriguojančių penktadienį prasidėjusio Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio mačų. Ryte vykusiame susitikime Prienų-Birštono „Vytautas“ 88:86 (25:19, 27:18, 18:16, 18:33) įveikė praėjusio sezono LKL bronzos medalininkus Utenos „Juventus“ krepšininkus.
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / Alfredo Pliadžio nuotr.

Šeštadienį įvyksiančiame pusfinalyje prieniškiai susitiks su Kauno „Žalgirio“ ir Kėdainių „Nevėžio“ poros nugalėtoja. Šios abi komandos santykius aiškinsis 14:30 val.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje prasidėjusioje krepšinio fiestoje „Vytauto“ krepšininkai nuo pat pirmųjų minučių ėmė įrodinėti, jog jų ketinimai šį savaitgalį ypač rimti.

Jau pirmajame kėlinyje prieniškiai surengė atakų škvalą ir laimėjo 25:19. Po pertraukėlės vaizdas aikštėje nepasikeitė. „Vytautas“ toliau nesunkiai rinko taškus ir prieš didžiąją pertrauką buvo susikrovęs jau penkiolikos taškų persvarą – 52:37.

Prieš paskutinės dešimt minučių atkarpą V.Šeškaus vyrai jau turėjo 17 taškų pranašumą (70:53).

Tačiau paskutiniame kėlinyje Aukštaitijos atstovai netikėtai atkūrė intrigą ir likus minutei sumažino atsilikimą iki taško (79:80).

Po Martyno Linkevičiaus metimo „Juventus“ netgi išsiveržė į priekį, tačiau tuomet iniciatyvos ėmėsi puikų reidą surengęs „Vytauto“ lyderis Šarūnas Vasiliauskas – 82:81.

Tuomet Laimonas Kisielius pataikė abi baudas, o „Juventus“ išsigelbėti nesugebėjo.

Prieniškių pergalę apkartino Vilmanto Dilio ir Vytauto Čepukaičio trečiajame kėlinyje patirtos traumos.

„Vytautas“: Š.Vasiliauskas 21 taškas (6/7 dvitaškiai), V.Šulskis 14 (10 atk. kam.), V.Čepukaitis (5/6 dvitaškiai) ir L.Kisielius (6 rez. perd.) po 12.

„Juventus“: S.Butterfieldas 20 (1/5 tritaškiai, 5 atk. kam.), E.Dimša (7 atk. kam.) ir E.Želionis (5 atk. kam.) po 15, M.Linkevičius 13 (6/7 dvitaškiai).