TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2023 11 04

Pirmoji N.Čanako pergalė sugrįžus: atkakliame mūšyje įveikta Jonavos ekipa

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (5-3) komanda apmaudžiai prarado traumą patyrusį Aleną Hadžibegovičių, tačiau savo sirgalius pradžiugino pergale Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“). Nenado Čanako auklėtiniai namuose 84:79 (16:13, 21:24, 23:22, 24:20) palaužė Jonavos „CBet“ (5-3) pasipriešinimą.
Paulius Valinskas
Paulius Valinskas / Betsafe-LKL nuotr.

Tai pirmoji „7bet-Lietkabelio“ pergalė po to, kai į komandą grįžo N.Čanakas.

Įspūdingai atkakliose rungtynėse vien per pirmuosius du kėlinius pirmaujanti komanda keitėsi 20 kartų, o įpusėjus mačui buvo visiška lygybė – 37:37.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui dėjimo metu traumą patyrė ir pasirodymą baigė „7bet-Lietkabelio“ legionierius Alenas Hadžibegovičius.

Trečiąjį kėlinį „CBet“ pradėjo minispurtu 6:0, bet šeimininkai atsakė laimėdami atkarpą 7:0, ir vėl užsimezgė lygi kova (44:43). Toks pat skirtumas liko ir prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui (60:59).

Ketvirtajame kėlinyje prasidėjus paskutinėms dviems minutėms „7bet-Lietkabelis“ turėjo šešių taškų pranašumą, bet jonaviečiai greit ištirpdė deficitą iki minimumo (78:77).

Netrukus Paulius Valinskas pataikė iš toli, tuomet realizavo abu baudų metimus (83:77) ir „7Bet-Lietkabelis“ pergalingai atitrūko.

„7bet-Lietkabelis“: Paulius Valinskas 18 (7 rez. perd., 4/6 trit.), Martynas Varnas (3/4 trit.), Gediminas Orelikas (10 atk. kam.) ir Nikola Popovičius – po 13, Gabrielius Maldūnas 8.

„CBet“: Michaelas Hughesas 18 (8 atk. kam.), Ivanas Gandia-Rosas 16, Strahinja Mičovičius 12 (6 rez. perd.), Michaelas Lewisas 10, Edvinas Šeškus 8 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti