2016 09 06

Pirmosios Kauno „Žalgirio“ kontrolinės rungtynės – pergalingos

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai už uždarų durų sužaidė pirmąsias šio sezono kontrolines rungtynes, kuriose 102:68 (22:15, 25:24, 34:14, 21:15) sutriuškino Južno „Chimik“ klubą iš Ukrainos. Šiose rungtynėse kauniečiams nepadėjo rinktinėje žaidę Renaldas Seibutis, Paulius Jankūnas ir Antanas Kavaliauskas. Žaidė visi trys naujieji klubo legionieriai – Leo Westermanas, Augusto Lima ir Kevinas Pangosas.
Leo Westermanas
Leo Westermanas / Lino Žemgulio nuotr.

Rungtynių pradžioje kauniečiai varžovus pribloškė atkarpa 8:2, kurioje šešis taškus sumetė B.Motumas. Ukrainiečiai prašė minutės pertraukėlės, tačiau iki pat kėlinuko pabaigos pirmavo „Žalgiris“. Ketvirtį tritaškiu iš krašto užbaigė Isaiah Hartensteinas – 22:13.

Antrajame ketvirtyje „Chimik“ buvo prisiviję žalgiriečius ir išlyginę rezultatą, tačiau šeimininkai dar kartą spurtavo – 43:29. Po spurto 19:0, kėlinys baigtas atkarpa 4:15.

Trečiąjį kėlinį 7 taškais iš eilės pradėjo B.Motumas, o L.Westermannas pelnė dvitaškį greitoje atakoje – 56:43. Kauniečiai toliau tik didino savo pranašumą ir pasibaigus trečiajam kėlinukui jau triuškino varžovus 81:53. Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas.

„Žalgiris“: B.Motumas (6/8 dvit., 3/5 trit.) 27, A.Milaknis (3/9 trit.) 13, L.Westermanas (9 rez. perd.) 10, E.Ulanovas (4 rez. perd.) 9, R.Javtokas, A.Lima ir I.Hartensteinas po 8.