Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.

Po didžiosios pertraukos mažeikiškius sutaršęs „Žalgiris“ žengė pirmą žingsnį LKL atkrintamosiose

Mažeikių „M-Basket-Delamode“ pradžioje kandžiojosi, bet trečiajame kėlinyje Kauno „Žalgiris“ išsprendė visus reikalus ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale 94:61 (17:26, 25:15, 28:5, 27:15).

„M-Basket-Delamode“ nuostabiai pradėjo ketvirtfinalį – Chauncey Collinso ir Giedriaus Staniulio taškais spurtavo 8:0.

Daugiau nei dvi pirmojo kėlinio minutes be taškų žaidęs „Žalgiris“ stojo į besivejančio vaidmenį. Nors baigiantis ketvirčiui komandas teskyrė du taškai (16:18), „M-Basket-Delamode“ vėl truktelėjo ir po pirmojo kėlinio turėjo 9 taškų pranašumą (17:26).

Antrąjį kėlinį „Žalgiris“ pradėjo tvirčiau. Vedamas Keenano Evanso ir Edgaro Ulanovo 2,5 min. atkarpą laimėjo 12:2 ir išsiveržė į priekį 29:28.

Po Rolando Šmito kauniečiai padidino skirtumą iki šešių taškų (42:36), tačiau „M-Basket-Delamode“ atsakė penkiais taškais be atsako ir ilsėtis komandos išėjo „Žalgiriui“ pirmaujant 42:41.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ tiesiog dominavo. Laimėjo kėlinį 28:5, įskaitant spurtą 17:0, ir kauniečių persvara pasiekė 24 taškų ribą – 70:46.

Kauniečių dominavimas tęsėsi ir ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje. 18:4 per pirmąsias keturias kėlinio minutes ir visiška svečių kapituliacija - 88:50. Likusi mačo dalis tapo formalumu.

Rungtynės vyko Kėdainių arenoje, jas LKL duomenimis stebėjo apie 900 žiūrovų. Ketvirtfinalio serija žaidžiama iki dviejų pergalių.

„Žalgiris“: Laurynas Birutis ir Demetre Riversas po 14, Rolandas Šmitas, Edgaras Ulanovas ir Keenanas Evansas po 11, Kevarriusas Hayesas 7, Edmondas Sumneris ir Brady Manekas po 6.

„M Basket-Delamode“: Giedrius Staniulis 16, Chauncey Collinsas 15, Martynas Gecevičius 8, Martynas Paliukėnas ir Kay'us Bruhnke po 7.

Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius