2018 11 04 /19:27

Po Eurolygos čempionų niukso „Žalgiris“ išsikrovė Šiauliuose

Penktadienio vakarą rimtą iššūkį Eurolygos čempionui metęs Kauno „Žalgiris“ praėjus vos dviem dienoms jau buvo priverstas laikyti testą vietiniame fronte. Sekmadienio vakarą LKL pirmenybėse Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sunkiai įsibėgėjo, tačiau galiausiai įtikinama persvara 93:68 (25:16, 14:20, 31:19, 23:13) svečiuose susitvarkė su pergalių dar neiškovojusia „Šiaulių“ ekipa.
Aaronas White'as
Aaronas White'as / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pirmoje rungtynių pusėje atkakliai varžovams į atlapus kibę „Šiauliai“ trečiojo kėlinio viduryje atsilikinėjo tik 50:52, tačiau tuomet „Žalgiris“ pradėjo bėgti į priekį.

Artūro Milaknio taiklių metimų iš toli pakylėti svečiai surengė galingą spurtą 15:0 ir prieš lemiamą ketvirtį nutolo 67:50.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje žalgiriečiai dar labiau padidino savo pranašumą (80:57) ir nebepaliko varžovams jokių vilčių.

Į pergalę kauniečius vedė po 12 taškų pelnę Edgaras Ulanovas ir Aaronas White'as. 11 taškų į buvusios komandos krepšį įmetė Laurynas Birutis.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 12 taškų pelnęs Benas Griciūnas.

„Žalgiriui“ tai buvo aštuntoji pergalė per devynis mačus, Antano Sireikos auklėtiniams – devintasis pralaimėjimas.

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 12, Evaldas Šaulys 11, Arminas Urbutis ir Karolis Lukošiūnas po 10.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas ir Aaronas White'as po 12, Laurynas Birutis 11, Marius Grigonis 10.