TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2019 02 17

Po skaudaus „Žalgirio“ pralaimėjimo – keli Šaro sakiniai

Šarūnas Jasikevičius nerimastingai trypčiojo palei šoninę liniją, kai Vilniaus „Ryto“ kroatas Rokas Stipčevičius ėmė liepsnoti „Siemens“ arenoje. „Žalgirio“ strategas iš švarko traukėsi žaidimo plano lapelius, bet jokie numatyti planai nebesulaikė visas užtvaras laužančio artėjančio triumfuojančio „Ryto“ garvežio. Šaras antrą kartą per pastaruosius ketverius metus Vilniuje priverstas užleisti nugalėtojų podiumą juodai baltai raudoniems 67:70.
Šarūnas Jasikevičius
Rungtynių akimirka / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Kai vilniečiai dar šūkavo „Siemens“ arenos koridoriuose, o visos Lietuvos žurnalistų pajėgos buvo „Žalgirio“ ir „Ryto“ rūbinėse, į spaudos konferenciją ankstyvai atvestas Šarūnas Jasikevičius tepasakė kelis sakinius.

„Reikia pasveikinti „Rytą“ su pergale. Tokiose rungtynėse labai daug lemia disciplina ir sėkmė. Iš „Ryto“ pusės buvo labai daug sėkmės, iš mūsų pusės labai mažai disciplinos. Kontroliavome rungtynes 37 minutes, bet paskutiniajame kėlinyje jie pataikė tiek metimų, – prieš operatorius ir kelis žurnalistus tarė „Žalgirio“ strategas. – Kontroliavome rungtynes, bet nesugebėjome susikrauti dviženklio pranašumo, o ketvirtajame kėlinyje, kai sukrenta tokie metimai, taip varžovai ir pagauna tą pergalės kvapą.“

Nesulaukęs klausimų, Š.Jasikevičius paliko spaudos konferencijos salę.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti