2021 11 15

Prienų sirgaliai skandavo „gėda“: jų namuose šeimininkavo „Neptūnas“

Antrajame kėlinyje į priekį nurūkęs ir atgal nebesidairęs Klaipėdos „Neptūnas“ (2-6) nutraukė penkių pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“ čempionate. Po krepšiais dominavę Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai svečiuose 87:62 (19:17, 24:13, 25:16, 19:16) paliko be pergalių Prienų „Labas GAS“ (0-9) krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, o antrojo ketvirčio pradžioje Prienų klubas dar pirmavo 24:21. Vis dėlto netrukus „Neptūnas“ surengė spurtą 8:0 bei įgijo dviženklį pranašumą 36:26, o dar aukštesnę pavarą svečiai įjungė po pertraukos.

Trečiajame kėlinyje pasipriešinimo nesulaukusi uostamiesčio ekipa naudojosi dažnomis varžovų klaidomis, greitame puolime rinko taškus dėjimais ir įgijo triuškinančią persvarą 68:44.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu svečiai iš Klaipėdos ir toliau didino savo pranašumą. Vienu metu jis buvo pasiekęs ir 30 taškų ribą (78:48). Savo palaikomos ekipos žaidimu nusivylusiems „Labas GAS“ fanams beliko skanduoti „gėda“.

Kovą dėl atšokusių kamuolių „Neptūnas“ laimėjo net 44:25, o tritaškius metė 40 proc. taiklumu (8/20), kuomet varžovai – viso labo 18 proc. taiklumu (3/17).

Į priekį nugalėtojus vedė Benas Griciūnas, surinkęs 20 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 28 naudingumo balus. 17 taškų ir 5 atkovotus kamuolius pridėjo virš lankų skrajojęs Matas Jogėla.