2019 05 14

Pusę rungtynių vargęs „Žalgiris“ palaužė besispardžiusią „Dzūkiją“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono lyderis Kauno „Žalgiris“ nelengvai pradėjo atkrintamąsias kovas. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pirmosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse 89:70 (22:15, 20:26, 27:17, 20:12) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“.
Brandonas Daviesas
Brandonas Daviesas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Primename, kad ketvirtfinalio serijoje kovojama iki dviejų pergalių.

Susitikimą Kaune kauniečiai pradėjo gan sėkmingai ir po pirmojo kėlinio pirmavo 22:15. Net 10 taškų per pirmąją 10-ties minučių atkarpą surinko Brandonas Daviesas.

Antrajame kėlinyje „Dzūkija“ įjungė aukštesnę pavarą ir net buvo išsiveržusi į priekį (29:28), bet žalgiriečiai greitai susigrąžino pranašumą.

Po dviejų kėlinių „Žalgirio“ persvara buvo minimali – 42:41, o Keremas Kanteris į kauniečių krepšį jau buvo suvertęs 22 taškus.

Per didžiąją pertrauką Šaro vyrai, panašu, padarė išvadas ir trečiąjį kėlinį laimėjo 27:17. Dviženklę persvarą įgiję žalgiriečiai ją užtikrintai laikė visą ketvirtąjį kėlinį ir šventė pergalę.

B.Daviesas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis pelnė 18 taškų.

K.Kanteris pralaimėjusiems pelnė net 30 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

Antru bandymu Alytaus krepšininkai surinko daugiau taškų nei „Žalgiris“ – 18 prieš 17.

Iš baudos aikštelės „Žalgiris“ pelnė net 44 taškus, varžovai – perpus mažiau.

Žalgiriečiai atliko net 25 rezultatyvius perdavimus, o Alytaus komanda – vos 11.

„Žalgiris“: B.Daviesas 18, L.Westermannas 15, M.Grigonis ir Th.Walkupas po 9, R.Jokubaitis 7.

„Dzūkija“: K.Kanteris 30, P.Petrilevičius 12, E.Dimša 11.