2025-07-19 09:59

Rinktinės debiutantas laukia šeimos pagausėjimo, bet Kurtinaičiui negalėjo pasakyti „ne“

Paulius Malašauskas su žmona Egle laukiasi trečiojo vaikelio, kurio gimdymas turėtų įvykti jau kitą mėnesį, tačiau Panevėžio „Lietkabelio“ vyriausiojo trenerio Nenado Čanako asistentas negalėjo atsisakyti Lietuvos rinktinės kvietimo.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti

„Nemeluosiu, sutikau iškart gavęs pasiūlymą, o tuomet buvo laimės ašarų“, – pirmąją Lietuvos rinktinės stovyklos dieną Druskininkuose 15min sakė Rimo Kurtinaičio asistentas Paulius Malašauskas.

34-erių metų specialistas nuo 2021-ųjų metų dirbo Jonavos klubo trenerių štabe, o nuo 2023-ųjų metų lapkričio iki šiol Panevėžio „Lietkabelyje“ jis talkina Nenadui Čanakui.

Sparčiai karjeros laiptais kylantis P.Malašauskas vasaros metu atmetė LKL klubo pasiūlymą perimti vyriausiojo trenerio kėdę, o tyliai svajojo apie darbą Europos pirmenybėse, kai Mantas Šernius rinktinę išmainė į Kauno „Žalgirį“.

Vis dėlto pirmiausia P.Malašauskui reikėjo sulaukti žmonos Eglės palaiminimo, kadangi Malašauskų šeimyną dar iki Europos čempionato turėtų aplankyti gandrai.

„Šis kvietimas buvo vienintelis variantas, kuris galėjo sujaukti vasaros planus, nes viso kito būčiau atsisakęs, – 15min sakė P.Malašauskas. – Kvietimas buvo tikrai netikėtas. Mes su žmona laukiamės trečio vaikelio, ji gimdys rugpjūtį, tad buvome apkalbėję viską. Matėme, kad teoriškai rinktinėje gali būti reikalingas dar vienas žmogus, nes skauto pozicijoje buvo tik vienas Andrius Ulčickas, kuriam reikėjo pagalbos. Mes su žmona buvome pasitarę, kad jei būtų pasiūlymas, tikrai jį priimčiau. Kvietimas buvo netikėtas, nes iki tol su manimi niekas nekalbėjo, kol galiausiai sulaukiau trenerio Kurtinaičio skambučio ir kvietimo į rinktinę. Tikrai labai netikėta, bet tai buvo vienintelis variantas, dėl kurio galėčiau sujaukti vasaros planus ir kibti į darbus.“

LKL.LT nuotr./Paulius Malašauskas
LKL.LT nuotr./Paulius Malašauskas

Eglė Tarasevičiūtė-Malašauskė savo gyvenimą irgi yra susiejusi su krepšiniu, nuo 2008-ųjų metų su pertraukomis profesionaliai žaidžianti krepšinį.

Ji atstovaudama Utenos ir Kauno rajono klubams laimėjusi Lietuvos moterų čempionatą, tad puikiai suprato ką R.Kurtinaičio kvietimas reiškia Pauliui ir jo karjerai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą