2022 11 21

Saugią persvarą susikrovę „Wolves“ sudraskė LKL autsaiderius

Alytaus „Wolves“ komanda Dzūkijos sostinėje iškovojo dar vieną pergalę – 79:70 (20:23, 25:11, 18:19, 16:17) nugalėjo Prienų „Labas GAS“ ekipą.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Tai buvo šešta „Wolves“ pergalė per devynerias rungtynes LKL pirmenybėse, o štai „Labas GAS“ pergalės nepasiekė ir devintuoju bandymu.

Pergalės skonio dar nepajautęs ir jau vyriausiąjį trenerį pakeitęs Prienų klubas lieka paskutinėje turnyro lentelės vietoje. „Wolves“ pergalių ir pralaimėjimu santykiu susilygino su čempionu Vilniaus „Rytu“.

Pamatus pergalei Rimo Kurtinaičio auklėtiniai sudėjo antrojo kėlinio pabaigoje, kai pradėjo galingą spurtą. Rezultatui dar esant 40:34, „Wolves“ antrą kėlinį baigė penkiais taškais be atsako, vėliau trečiajame dar pridėjo spurtą 9:0 ir nutolo 20-čia taškų (54:34).

Dar vieną galingą pasirodymą surengė vienas ryškiausių R.Kurtinaičio komandos lyderių Ahmadas Caveras. Amerikietis pelnė 18 taškų. Tiesa, krepšininkui fatališkai nekrito tolimi metimai – tikslą pasiekė vos 1 iš 9 tritaškių.

Naudingu žaidimu išsiskyrė dar du „Vilkų“ legionieriai: Hugo Ivernizzi (14 tšk., 6 atk. kam., 17 naud bal.) ir Marcosas Dellia (8 tšk., 9 atk. kam., 16 naud. bal.).

Artimiausias rungtynes BC „Wolves“ lapkričio 28 dieną žais išvykoje su vienvaldžiu turnyro lyderiu Kauno „Žalgiriu“. Prienų klubas pirmąją sezono pergalę iškovoti lapkričio 27 dieną bandys Utenoje.

„Wolves“: A.Caveras 18, H.Invernizzi 14, M.Lukauskis 9, K.Žemaitis ir M.Delia po 8.

„Labas GAS“: B.Brownas 16, J.Jogminas 12, D.Domarkas 10.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas