2016 08 07

Serbai olimpinį turnyrą pradėjo įtikinama pergale

Serbijos krepšininkai užtikrinta pergale pradėjo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių turnyrą. Pirmosiose rungtynėse Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai 86:62 (18:14, 26:9, 24:18, 18:21) sutriuškino Venesuelos rinktinę.
Miroslavas Raduljica
Miroslavas Raduljica / „Scanpix“ nuotr.

Į priekį serbai pabėgo pirmojo kėlinio pabaigoje. Tuomet jie pradėjo spurtą, kurį pratęsė ir po pertraukėlės. 11:0 laimėta atkarpa leido jiems lemtingai atitrūkti ir atgal Balkanų šalies krepšininkai jau nesidairė.

67 proc. dvitaškių pataikę serbai po didžiosios pertraukos turėjo net ir 30 taškų persvarą.

Venesuelos krepšininkai kitas rungtynes žais prieš JAV, o Serbija susitiks su Australija.

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius 19 taškų (5/7 dvit., 3/5 trit.), Miroslavas Raduljica 18, Milanas Mačvanas 9, Nemanja Nedovičius 7.

Venesuela: Gregory Echenique (5/7 dvit., 2/3 baud.) ir Jose Vargasas (2/7 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.) po 12, Nestoresas Colmenaresas 11.