2019 04 22

„Šiauliai“ paskutinės atakos metu triumfavo prieš „Skycop“

Ilgą laiką pirmavusi Prienų „Skycop“ (11-20) ekipa pirmadienį namuose 88:90 (19:22, 35:25, 19:14, 15:29) nusileido „Šiaulių“ (7-25) komandai, kuri pergalę išplėšė tik pačioje susitikimo pabaigoje.
Antanas Sireika ir Evaldas Šaulys
Antanas Sireika ir Evaldas Šaulys / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Vien per antrąjį kėlinį Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pelnė net 35 taškus.

Dar iki pertraukos Malcolmas Grantas buvo surinkęs 17 taškų ir pataikęs 4 tritaškius iš 6.

Evaldas Šaulys šiauliečius į priekį po labai ilgos pertraukos išvedė tik likus žaisti 30 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Kitoje atakoje Mindaugas Lukauskis nepataikė iš toli, E.Šaulys pataikė vieną baudos metimą ir, likus žaisti 10 sekundžių, „Skycop“ turėjo kamuolį bei 2 taškų deficitą.

Lemiamos atakos metu M.Lukauskis visiškai laisvas metė iš trijų taškų zonos, M.Grantas – iš vidutinio nuotolio, bet metimai skriejo pro šalį ir „Šiauliai“ šventė dramatišką pergalę.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mindaugas Lukauskis

Prieniškiai atliko net 28 rezultatyvius perdavimus ir pataikė 50 proc. tritaškių (15/30).

„Šiauliai“ iš arti metė 54 proc. (24/44 proc.), iš toli – 42 proc. (12/28) taiklumu.

E.Šaulys su 20 taškų buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jam būnant aikštėje šiauliečiai atkarpas laimėjo net 23 taškais.

M.Grantas finišavo su 26 taškais, tačiau pataikė tik 2 dvitaškius iš 10 ir 7 tritaškius iš 13.

„Skycop“: M.Grantas 26 (2/10 dvit., 7/13 trit., 3 rez. perd., 4 kl., 14 naud. bal.), D.Lavrinovičius 22, M.Gecevičius 14 (10 rez. perd., 7 atk. kam., 31 naud. bal.), M.Lukauskis ir V.Lipkevičius po 11.

„Šiauliai“: E.Šaulys 20, A.Udras 17, S.Allenas 11.