2017 12 10

„Šiauliai“ sutriuškino D.Šalenga ir P.Čukinu pasipildžiusią „Dzūkiją“

Po kluptelėjimo Utenoje į pergalių kelią „Betsafe–LKL“ čempionate sugrįžo „Šiaulių“ krepšininkai. Antrąjį ketvirtį rezultatu 27:8 laimėję Antano Sireikos auklėtiniai 83:58 (16:18, 27:8, 18:17, 22:15) išvykoje nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.
Donatas Sabeckis
Donatas Sabeckis / Aliaus Koroliovo/15min nuotr.

Dar prieš įpusėjant pirmajam ketvirčiui alytiškiai turėjo penkių taškų persvarą (7:2). Vis dėlto šiauliečiai antrojo kėlinio pradžioje išlygino rezultatą (18:18), o prieš ilgąją pertrauką „Šiauliai“ pirmavo 17 taškų (43:26).

Aikštelės šeimininkai itin prastai atakavo iš tolimos distancijos – iš 23 bandymų tikslą pasiekė vos 3.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Donatas Sabeckis, pelnęs 16 taškų, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 3 kamuolius ir surinkęs 24 naudingumo balus.

„Šiaulių“ gretose Akeemas Wrightas įmetė 16 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Lauryno Biručio sąskaitoje buvo 13 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai, Evaldas Šaulys pridėjo 12 taškų.

„Dzūkijos“ ekipoje Anatolijus Kaširovas pelnė 12 taškų, Domagojus Samacas surinko 10 taškų, Paulius Petrilevičius – 7.

Alytiškių komandoje debiutavęs Dainius Šalenga ypatingai nepasižymėjo, o Povilas Čukinas įmetė 4 taškus ir sugriebė 6 atšokusius kamuolius.