2017 05 06 /18:53

Su vėjeliu: „Lietuvos rytas“ užtikrintai žengė į LKL pusfinalį

Vilniaus „Lietuvos rytas“ be didesnio vargo peržengė LKL pirmenybių ketvirtfinalio barjerą. Šeštadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai net 107:51 (28:7, 16:20, 32:11, 31:13) sutrypė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-0.
Rungtynių akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pusfinalyje vilniečiai susitiks su Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa, kuri taip pat „sausai“ 3-0 iš kovos eliminavo Prienų-Birštono „Vytautą“.

Intriga šiame mače nekvepėjo nuo pat pirmųjų minučių. Jau pirmą ketvirtį „Lietuvos rytas“ laimėjo triuškinančiu rezultatu 28:7.

Antrajame kėlinyje šeimininkai tempą kiek sumažino, bet iš karto po didžiosios pertraukos smogė nauja jėga ir po šio niukso pasvaliečiai jau neatsitiesė.

„Lietuvos rytas“: T.Brownas (7 atk. kam.) 16, D.Gordonas ir A.Gudaitis (10 atk. kam.) po 15, C.Hannah (7 rez. perd.) 14, J.Baronas ir R.Giedraitis po 12.

„Pieno žvaigždės“: D.Low 13, O.Olisevičius 11, A.Agafonovas ir E.Žabas 8, J.Tamulis 6.