2016 03 20

„Sūduva“ antrąjį BWBL etapą baigė sunkia pergale

Kelialapį į atvirojo Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato finalo ketverto tunyrą jau užsitikrinusi Marijampolės „Sūduva“ paskutinėse antrojo etapo rungtynėse C grupėje sekmadienį namuose po atkaklios kovos 78:73 (21:16, 22:23, 18:13, 17:21) įveikė autsaideres Rygos „RSU/Merks“ (Latvija) krepšininkes.
Neringa Skadaitė
Neringa Skadaitė / Sūduvos nuotr.

Viešnios 5-ąją min. pirmavo 13:6, bet pirmąjį kėlinį 21:16 laimėjo „Sūduva“. Ji po dviejų kėlinių pirmavo 43:39, o po trijų – 61:52. 35-ąją min. Madara Gulbė išvedė Rygos klubą į priekį 67:65. 38-ąją min. „RSU/Merks“ krepšininkės pirmavo 73:71, tačiau po to pralaimėjo atkarpą 0:7. Ketvirtajame kėlinyje M.Gulbė pelnė net 17 taškų (tritaškiai – 5/6). Ji iš viso surinko 32 taškus.

Aikštės šeimininkės kovą dėl kamuolių po krepšiais laimėjo net 43-23.

Naudingiausios rungtynių žaidėjos: Dalia Wydra („Sūduva“) ir Madara Gulbė („RSU/Merks“).

„Sūduva“ (6 pergalės/0 pralaimėjimų): Laura Svarytė 19 tšk. (8 atk. kam., 9 kl.), Andra Gabalytė 14 (tritaškiai – 4/7), Iveta Šalkauskė 11, Greta Tamašauskaitė 10 (6 atk. kam.), Neringa Skadaitė 7, Sandra Baliutavičiūtė 7, Dalia Wydra 4 (5 rez. perd., 4 atk kam.).

„RSU/Merks“ (0/6): Madara Gulbė 32 (tritaškiai – 6/12, 7 rez. perd.), Arta Fridenberga 17, Paula Langinia 9, Santa Dreimanė 6, Paula Tomsonė 6.