2019 08 31

Sunkus Rusijos rinktinės startas: mačo pabaigoje palaužė Nigeriją

Rusijos krepšininkai perlaužė eigą pirmosiose pasaulio čempionato rungtynėse pačioje pabaigoje ir Uhane įveikė Nigerijos komandą 82:77 (18:13, 22:22, 18:23, 24:19).
Rusijos rinktinė palaužė Nigeriją. Andrejus Zubkovas.
Rusijos rinktinė palaužė Nigeriją. Andrejus Zubkovas. / „Scanpix“ nuotr.

Ketvirtą vietą praėjusiame Europos čempionate užėmusi Rusijos rinktinė į Kiniją atvyko nukraujavusi.

Be Aleksejaus Švedo, Timofėjaus Mozgovo ir dar kelių svarbių žaidėjų šią vasara likusi komanda patyrė sunkumų pirmajame mače.

Nors Sergejaus Bazarevičiaus treniruojama Rusija buvo įgijusi dviženklę persvarą iki pertraukos, kelis NBA žaidėjus turinti Nigerijos komanda perlaužė mačo eigą ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui pirmavo 8 taškais.

Vis dėlto tritaškiai, o paskui Michailo Kulagino ir Andrejaus Voroncevičiaus išprovokuotos pražangos ir taiklūs baudų metimai paskutinę minutę nulėmė Rusijos pergalę.

Nigerijos komandai 12 taškų pelnė praėjusį sezoną Panevėžio „Lietkabeliui“ atstovavęs gynėjas Ike Iroegbu.

Kitose B grupės rungtynėse sekmadienį dar žais Argentina ir Pietų Korėja.

Rusija: Michailas Kulaginas 16, Andrejus Voroncevičius 14, Andrejus Zubkovas 12, Vitalijus Fridzonas 11, Nikita Kurbanovas 8, Sergejus Karasiovas 8.;

Nigerija: Joshas Okogie 18, Ike Ioregbu 12, Nnamdi Vincentas 11.