2014-02-06 18:35

Tauras Jogėla: „Dar sezono pradžioje žinojau, kad būsiu skolinamas“

Prieš dvi dienas į Kėdainių „Nevėžį“ iš Kauno „Žalgirio“ persikėlęs Tauras Jogėla jau spėjo sužaisti vienerias rungtynes naujoje komandoje. Tiesa, debiutas nebuvo sėkmingas. Krepšininkas per 13 minučių šešis kartus atakavo varžovų krepšį, tačiau liko su nuliu pelnytų taškų ir minus trimis naudingumo balais.
Tauras Jogėla
Tauras Jogėla / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pats krepšininkas pirmojo pasirodymo per daug nesureikšmino ir pabrėžė, kad po vienos treniruotės su nauja komanda stebuklų tikėtis neįmanoma.

„Labiausiai norėjau išvažiuoti dėl daugiau žaidybinio laiko. Komanda yra gera, treneris – geras. Daug negalvojau ir išvažiavau. Dar sezono pradžioje žinojau, kad būsiu skolinamas, todėl ir neturėjau galimybių pasireikšti. Bet iš tikrųjų esu patenkintas ten praleistu laiku. Norėčiau padėkoti treneriams už suteiktą galimybę“, – „Žinių radijo“ laidai „LKL dienoraštis“ sakė T.Jogėla.

Krepšininkas teigė nenorintis kalbėti apie šiam sezonui išsikeltus asmeninius tikslus ir tikino, kad svarbiausia geriau žaisti bei padėti laimėti komandai.

„Reikia daug dirbti ir tobulinti viską – tiek gynybą, tiek puolimą. Patikėkite, po pusės metų praleistų ant atsarginių suolo nėra taip lengva išbėgti į aikštelę ir ten praleisti po 20 ar 30 minučių. Kita vertus, kiekvienam krepšininkui norisi žaisti kuo daugiau“, – sakė T.Jogėla.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą