2020 12 29

Vėl starto penkete žaidęs Ą.Tubelis solidžiu žaidimu prisidėjo prie pergalės

Lietuvos krepšinio deimantas 18-metis Ąžuolas Tubelis vis tvirčiau jaučiasi JAV studentų lygoje. Lietuvio atstovaujama Arizonos „Wildcats“ iškovojo dar vieną pergalę, o starto penkete rungtynes pradėjęs vilnietis vėl atrodė solidžiai.
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / „Scanpix“/AP nuotr.

Arizonos „Wildcats“ iškovojo septintąją pergalę per aštuonerias žaistas rungtynes, namuose 88:74 įveikusi Kolorado „Buffaloes“ studentus.

Antrąjį mačą paeiliui starto penkete pradėjęs Ąžuolas Tubelis per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/7 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius (2 puolime), blokavo metimą, triskart prasižengė ir kartą suklydo.

Rungtynėms nebuvo registruoti Ąžuolo brolis dvynys Tautvilas ir estas Kerras Kriisa.

Progos pasireikšti sulaukė ir kitas NCAA lietuvis Martynas Arlauskas, kurio Gonzagos „Bulldogs“ iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės.

Buldogai 88:58 įveikė Šiaurės Arizonos „Lumberjacks“, o per 3 minutes aikštėje lietuvis pasižymėti nespėjo.

Tai buvo trečiosios M.Arlausko rungtynės NCAA šį sezoną, žaidė 6 minutes, per kurias statistikos protokoluose žibsi nuliai.