2017 04 01

Vietos atkrintamosiose varžybose siekianti „Dzūkija“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Nevėžį“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai (8-21) juda link atkrintamųjų varžybų. Aštuntąją vietą užimantys dzūkai šeštadienį namie 83:73 (24:22, 12:10, 20:22, 27:19) įveikė Kėdainių „Nevėžį“ (6-23).
„Dzūkijos“ vyr. treneris Andrejus Urlepas
„Dzūkijos“ vyr. treneris Andrejus Urlepas / Valdo Kopūsto / 15min nuotr.

Nors dauguma rodiklių geresni buvo svečių, „Dzūkija“ šiame mače suklydo tik 4 kartus, tuo tarpu „Nevėžis“ – 14.

Laimėję šį mačą Andrejaus Urlepo treniruojami Alytaus krepšininkai dar tvirčiau stovi aštuntoje vietoje, kuri leis žaisti LKL atkrintamosiose varžybose.

Nors devintoje pozicijoje Kėdainių klubas atsilieka tik dviem pergalėmis, iš pastarųjų 22 lygos rungtynių „Nevėžis“ laimėjo tik dvejas. Iki reguliariojo sezono pabaigos liko septyni turai.

„Dzūkija“: A.Kaširovas 16, J.Gavinas 15, A.Hernandezas 13, G.Navickas 9, K.Guščikas 8.

„Nevėžis“: T.Prostranas 16, J.Love'as 15, K.Petrukonis 13, I.Vaitkus 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti