2018 05 11

Vos nenusvilo – galingai spurtavęs „Neptūnas“ palaužė Pasvalio klubą

Klaipėdos „Neptūnas“ namuose tik po atkaklios kovos 91:81 (24:28, 27:21, 22:20, 18:12) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir LKL ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0. Visas rungtynes vyko lygi kova, tačiau per paskutines keturias minutes „Neptūnas“ surengė spurtą 10:0 ir išvengė nemalonios staigmenos.
Laimonas Kisielius
Laimonas Kisielius / Alfredo Pliadžio nuotr.

Po įtemptos pirmosios rungtynių pusės „Neptūnas“ pirmavo 49:47. Intriga tęsėsi ir antroje rungtynių pusėje. Nei viena ekipa visų rungtynių metu neturėjo dviženklio pranašumo.

Likus žaisti keturias minutes, rezultatas buvo lygus 79:79. Klaipėdos ekipa baudos metimais pelnė 5 taškus iš eilės ir atitrūko. Vytautas Šulskis padidino persvarą 86:79. Ši atkarpa buvo lemiama ir padėjo šeimininkams iškovoti sunkią pergalę.

Klaipėdos ekipoje rezultatyviausias su 18 taškų buvo Laimonas Kisielius. 15 taškų pridėjo Renaldas Seibutis.

Klaipėdos „Neptūnas“ reguliariajame sezone tris kartus iš keturių nugalėjo Pasvalio komandą.

„Neptūnas“ yra viena geriausių namie rungtyniaujančių „Betsafe–LKL“ komandų, o „Pieno žvaigždės“ itin prastai žaidžia išvykose. Pasvaliečiai šį sezoną iš 18 išvykos rungtynių laimėjo tik keturias: dukart Utenoje ir po sykį Prienuose bei Kėdainiuose.

„Neptūnas“: L.Kisielius 18, R.Seibutis 15, E.Želionis 12, J.Johnsonas ir T.Delininkaitis po 10.

„Pieno žvaigždės“: T.Hughesas 16, O.Olisevičius 15, J.Manigat 13, S.Babrauskas 12.

LKL reguliarusis sezonas: „Neptūnas“ 3:1 „Pieno žvaigždės“