2017 11 11

„Vytautas“ tritaškiais nukalė pirmą sezono pergalę LKL lygoje

Prienų-Birštono „Vytautas“ (1-9) nutraukė devynių pralaimėjimų seriją ir iškovojo pirmą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. „Vytautas“ namuose 101:80 (23:12, 30:23, 25:25, 23:20) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (4-6).
Virginijaus Šeškus
Virginijaus Šeškus / A.Pliadžio nuotr.

„Vytautas“ pataikė net 17 tolimų metimų iš 31 (54 proc.) – tai šio sezono pataikytų tolimų metimų rekordas.

Itin galingai rungtynes pradėjęs „Vytautas“ įpusėjus antrajam kėliniui turėjo jau 20-ies taškų pranašumą (41:21). Prieš ilgąją pertrauką aikštės šeimininkai buvo pataikę jau 10 tolimų metimų ir pirmavo užtikrintai – 53:35.

Trečiajame kėlinyje žaidimas apsilygino ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė tie patys 18 taškų (78:60). Ketvirtajame kėlinyje pasvaliečiai buvo kiek priartėję, tačiau „Vytautas“ pergalės iš rankų jau nebepaleido – 101:80.

„Vytautas“: Martynas Linkevičius 22, Justas Sinica 21, Tomas Dimša 17, Egidijus Dimša 13, Eigirdas Žukauskas 11 (12 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 22, Nikita Balašovas 19 (10 atk. kam.), Arturas Ausėjas 12, Steponas Babrauskas 11.