„Žalgirio“ dubleriai draugiškose rungtynėse nepasipriešino Alytaus „Dzūkijai“

Pasiruošimą nenumaldomai artėjančiam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui tęsianti Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda penktadienį Kaune patikrino jėgas su Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkais.
Artūras Jomantas
Arvydas Gronskis / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.
Temos: 1 Alytaus Dzūkija

Du kėlinius į atlapus kibę žalgiriečiai antroje mačo dalyje neatlaikė „Betsafe–LKL“ pirmenybėse rungtyniaujančių dzūkų primesto ritmo ir patyrė nesėkmę rezultatu 62:91 (16:19, 15:25, 16:27, 15:20).

Arvydo Gronskio auklėtiniai pavyzdingai rungtynėse laikėsi kiek daugiau nei kėlinį, kuomet po spurto 7:0, buvo per žingsnį nuo varžovų – 23:26.

Visgi, labiau patyrę alytiškiai sėkmingai užbaigė pirmą mačo pusę ir į rūbinę keliavo su didžiausiu pranašumu – 31:44.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ dubleriai neberado priešnuodžių patyrusiems varžovams ir rungtynes užbaigė pralaimėdami rezultatu 62:91.

„Žalgiris-2“: K.Babušis 12 (3/8 trit.), J.Ramanauskas 11, G.Bergaudas 8 (8 atk. kam.), D.Stenionis 7, G.Mačionis 7, M.Kancleris 6, N.Kancleris 3, L.Vaištaras 2, M.Tamulevičius 2, M.Rubštavičius 2, P.Murauskas 2, L.Lelevičius 0.

„Dzūkija“: L.McLane‘as 12 (3 per. kam.), G.Žalalis 12, A.Jomantas 11 (5/6 dvit., 2 per. kam.), P.Danisevičius 10 (7 rez. perd.), G.Devoe 10 (5/6 dvit., 2 per. kam.), M.Pocevičius 10 (3 per. kam.).

Reguliarųjį NKL sezoną „Žalgiris-2“ komanda pradės spalio 3 dieną namų rungtynėmis su principiniais varžovais Vilniaus „Perlo“ krepšininkais, spalio 5-ąją lauks išvyka į Palangą ir mačas su „Kuršių“ komanda.