2015 05 09

Du kėlinius vargęs „Neptūnas“ iškopė į LKL pusfinalį

LKL čempionato ketvirtfinalio seriją sėkmingai baigė „Neptūno“ krepšininkai, kurie išvykoje 69:55 (15:11, 17:15, 19:11, 18:18) įveikė „Dzūkijos“ ekipą ir seriją laimėjo rezultatu 3:1.
Deividas Gailius
Deividas Gailius / Algirdo Venskaus nuotr.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Mustafa Shakuras ir Simas Galdikas (10 at. kam.) pelnę po 14 taškų, 8 įmetė Deividas Gailius.

„Dzūkijos“ ekipoje pasižymėjo Paulius Dambrauskas įmetęs 17 taškų, Fedoras Dmitrijevas pelnė 10, Artūras Jomantas ir Ryanas Nicholas pridėjo po 8.

Atkovoti kamuoliai. Svečiai dominavo po krepšiais ir vien per pirmą rungtynių pusę atkovojo 20 kamuolių („Dzūkija“ 11). Po ilgosios pertraukos situacija nesikeitė ir klaipėdiečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 38:22.

Klaidos. Abi ekipos neblizgėjo šioje statistikos grafoje. „Dzūkija“ suklydo 22 kartus, svečiai – 19.

Nutolo. Aikštelės šeimininkai su varžovais lygiai kovėsi daugiau nei du kėlinius, tačiau trečio ketvirčio pabaigoje svečiai perėmė iniciatyvą ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą 33:44. Po šios atkarpos „Neptūnas“ nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir iškovojo pergalę.

Varžovas. Pusfinalyje „Neptūno“ krepšininkai susikaus su „Lietuvos ryto“ ekipa. Pirmasis susitikimas Vilniuje vyks gegužės 14 dieną (ketvirtadienį), 18 valandą 30 minučių.