2015 03 31

LKL pirmenybėse „Pieno žvaigždės“ lengvai nugalėjo „Prienus“

LKL čempionate įtikinamą pergalę iškovojo „Pieno žvaigždžių“ (19/14) ekipa, namuose 87:61 (27:13, 21:17, 19:19, 20:12) įveikusi „Prienų“ (6/29) krepšininkus.
Aidas Viskontas
Aidas Viskontas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Pieno žvaigždės“ rungtynes pradėjo 7 taškais iš eilės ir nutolo (9:2). Įpusėjus kėliniui pirmą kartą mače skirtumas išaugo iki dviženklio (16:6). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos „Prienai“ atsakė savo spurtu 0:5 iš šiek tiek sumažino deficitą (19:13), tačiau ketvirtį 8 taškais paeiliui užbaigė aikštės šeimininkai – 27:13.

Antrojo kėlinuko pradžioje pasvaliečiai toliau tęsė pradėtą spurtą ir surinko dar 10 taškų iš eilės (37:13). Pagaliau taškus „Prienams“ pelnė Gediminas Maceina (37:15), tačiau prabėgus penkioms minutėms komandas skyrė 20 taškų (39:19). Per likusią pusę kėlinio abi ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis ir po dviejų kėlinių pirmavo aikštės šeimininkai – 48:30.

Po ilgosios pertraukos išėję prieniškiai sugebėjo sumažini deficitą iki 15 taškų (50:35), tačiau Aido Viskonto vedinos „Pieno žvaigždės“ greitai atstatė 20 taškų pranašumą (55:35). Lemiamame ketvirtyje „Prienai“ pabandė kilti į šturmą, tačiau „Pieno žvaigždės“ greitai jį nuramino ir iškovojo pergalę.

„Pieno žvaigždės“: A.Viskontas (4/5 trit.) 18, M.Dixonas (4/5 dvit.) 16, T.Jogėla (5 atk. kam.) 11, A.Oriakhi 8, Ž.Skučas (8 atk. kam.) ir J.Gintvainis po 7, G. Sirutavičius 6, L.Kisielius 5, E.Kairys 4.

„Prienai“: M.Milka (6/12 dvit., 6 atk. kam.) 14, D.Pukis ir D.Šeškus po 10. S.Kymantas 9, V.Sragauskis 5, P.Ivanauskas 4, G.Maceina, D.Šemeklis ir M.Linkevičius (6 atk. kam.) po 3.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):