2017 10 21

Šiauliuose „Lietuvos rytas“ iškovojo didžiausią sezono pergalę

Komandiškai žaidęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (6-2) antrą kartą sezone peržengė 100 taškų ribą ir iškovojo šeštąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai be didesnio vargo 101:71 (27:20, 18:13, 34:18, 22:20) susidorojo su „Šiaulių“ (2-5) ekipa.
Loukas Mavrikefalidis
Loukas Mavrikefalidis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pirmąsias šešias minutes „Šiauliai“ su „Lietuvos rytu“ žaidė apylygiai (17:17). Vis dėlto ketvirtį atkarpa 10:3 baigė vilniečiai (27:20).

Antrajame kėlinyje svečiai tik dar labiau didino deficitą, kol šis pasiekė 12-os taškų ribą – 45:33.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ įjungė aukštesnę pavarą – per trečiąjį kėlinį pelnė net 34 taškus ir prieš lemiamą ketvirtį viskas jau buvo aišku (79:51). Likusios dešimt minučių tebuvo formalumas ir užtikrintą pergalę švenė vilniečiai – 101:71.

Kol kas tai didžiausia „Lietuvos ryto“ pergalė šiame LKL sezone.

„Džiaugiuosi, kad mūsų komandos forma gerėja. Šiandien sužaidėme užtikrintai, gal tik L.Birutis įmetė per daug. Marcas Carteris atliko 13 rez. perdavimų, o tai tik parodė jo potencialą. Esu patenkintas“, – po rungtynių kalbėjo „Lietuvos ryto“ vyr. treneris R.Kurtinaitis.

„Šiauliai“ yra jauna ir perspektyvi komanda, todėl važiuodami čia galvojome, kad jie gali mus įveikti energija. Tačiau taip neįvyko. Žinoma, mums trūksta kelių žaidėjų, tačiau pasitempė kiti krepšininkai, kaip Margiris Normantas.“

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 20 (10 atk. kam.), Donatas Sabeckis 15, Nickas Zeisloftas 12.

„Lietuvos rytas“: Travisas Petersonas ir Rokas Giedraitis po 17, Mindaugas Lukauskis ir Loukas Mavrokefalidis po 14, Robertas Carteris 13.