2018 02 03

Traumų išretintas „Lietkabelis“ nukovė „Šiaulius“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) traumų pakirstas Panevėžio „Lietkabelis“ (14-8) vertėsi be lyderio Žanio Peinerio ir Gintaro Leonavičiaus, tačiau Lorenzo Williamso vedami panevėžiečiai 94:83 (24:27; 27:18; 25:20; 25:25) nugalėjo „Šiaulius“ (6-14).
Lorenzo Williamsas
Lorenzo Williamsas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Ž.Peinerio netektis turėjo pasijusti itin smarkiai, kadangi latvis LKL pirmenybėse renka po 12,2 taško ir yra vienintelis komandos krepšininkas turintis dviženklį taškų vidurkį.

Vis dėlto L. Williamsas iškart parodė, kad yra pasiruošęs užkamšyti visas skyles ir iš pirmų 13 komandos taškų pelnė 10. Tačiau nepaisant itin gero L.Williamso žaidimo, po pirmųjų 10 minučių priekyje buvo „Šiauliai“ (27:24).

Antrajame kėlinyje L.Williamsas prie savo taškų sąskaitos pridėjo dar 6 taškus, iš viso pirmąją rungtynių dalį užbaigė su 16, o „Lietkabelis“ jau po antrojo kėlinio buvo priekyje 51:45.

Panevėžiečiai po pertraukos ir toliau tendencingai didino savo pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 69:58. O ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai nepaliko jokios intrigos, kėlinį pradėjo spurtu 12:3 ir iškovojo užtikrintą, jau 14-ą pergalę.

„Lietkabelis“ šia pergale nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją, kai „Šiauliams“ tai buvo jau trečias pralaimėjimas paeiliui.

„Lietkabelis“: Lorenzo Williamsas 24, Lukas Aukštikalnis 14, Kšištofas Lavrinvoičius 13.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 18, Laurynas Birutis 13, Akeemas Wrightas ir Kristupas Žemaitis po 11.