Tiesiogiai

Kandidatų spaudos konferencijos po pirmo Prezidento rinkimų turoKandidatų spaudos konferencijos po pirmo Prezidento rinkimų turo

2017 09 23 /19:17

Vargo, bet pergalę iš Utenos „Lietuvos rytas“ išsivežė

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenoje sostinės „Lietuvos rytas“ (2-0) įveikė „Juventus“ (0-2) ekipą rezultatu 82:75 (21:17, 19:25, 25:18, 17:15).
„Juventus“ – „Lietuvos rytas“
„Juventus“ – „Lietuvos rytas“ / bc.lrytas.lt nuotr.

Uteniškiai rungtynes pradėjo spurtu 11:2, po dviejų kėlinių buvo priekyje 42:40, tačiau antroje rungtynių pusėje tiksliau žaidė „Lietuvos rytas“.

„Lietuvos rytas“ per pirmuosius du kėlinius pataikė tik 1 tolimą metimą (1/5, „Juventus“ 4/7), be to, prametė 6 baudų metimus (9/15).

Tačiau būtent tritaškių dėka „Lietuvos rytas“ atitrūko trečio kėlinio antroje pusėje, kai tolimus šūvius paleido Benas Madgenas, Travisas Petersonas ir Rokas Giedraitis. Vilniečiai įgijo dviženklę persvarą 62:51.

„Juventus“ nesutriko. M.Kupšas pelnė 7 taškus iš eilės ir intriga grįžo. Po trijų kėlinių „Lietuvos rytas“ buvo priekyje 65:61.

Ketvirtajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ susigrąžino dviženklę persvarą (76:66), o paskutines „Juventus“ viltis sužlugdė puikiai priešpaskutinę minutę sužaidęs Martynas Echodas.

„Lietuvos ryto“ puolėjas iš pradžių įspūdingai blokavo M.Kupšo metimą, o po to perėmęs kamuolį greitą ataką užbaigė tašką rungtynėse padėjusiu dėjimu.

M.Echodas po rungtynių sakė, kad pergalę lėmė per pertrauką pagerinta gynyba prieš „Juventus“ žaidimą „du prieš du“.

„Po pertraukos mums pritrūko šalto proto. Neišvengėme klaidų, o “Lietuvos rytas„ yra tokia komanda, kuri moka pasinaudoti klaidomis“, – sakė „Juventus“ gynėjas Laurynas Samėnas.

„Lietuvos ryto“ ekipoje dėl traumos nerungtyniavo Artūras Jomantas. Puolėjas prieš keletą dienų treniruotėje išsinarino nykštį.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 23 (8 atk. kam.), Laronas Dendy 15, Anthony Irelandas 12 (6 kl.), Laurynas Samėnas 11.

„Lietuvos rytas“: Chrisas Krameris ir Benas Madgenas po 14, Martynas Echodas 13, Rokas Giedraitis 11, Travisas Petersonas ir Robertas Carteris po 10.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas