2018 01 15

48 taškai – įspūdingas Anthony Daviso pasirodymas paguldė „Knicks“

„New York Knicks“ (19-24) rungtynėse su „New Orleans Pelicans“ (22-20) pirmavo tiek, kiek jiems leido Anthony Davisas. Rungtynių pabaigoje iššovęs krepšininkas pelnė 48 taškus ir užtikrino pelikanų pergalę po pratęsimo 123:118 (13:29, 35:28, 34:39, 27:13, 14:9).
Anthony Davisas ir DeMarcusas Cousinsas
Anthony Davisas ir DeMarcusas Cousinsas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo naujas krepšininko sezono rezultatyvumo rekordas. A.Davisas taip pat atkovojo 17 kamuolių.

Dar trečiajame kėlinyje „Knicks“ pirmavo 19 taškų, tačiau ketvirtąjį kėlinį pralaimėjo 13:27 ir krito po pratęsimo.

Jru Holiday prie pergalės pridėjo 31 tašką, DeMarcusas Cousinsas – 15 taškų ir 16 atkovotų kamuolių.

Niujorko ekipos neišgelbėjo po 25 taškus pelnę Kristapas Porzingis ir Timas Hardaway.

Tai buvo trečias iš eilės „Knicks“ pralaimėjimas.

„Knicks“: K.Porzingis ir T.Hardaway po 25, J.Jackas 22, E.Kanteris 18.

„Pelicans“: A.Davisas 48, J.Holiday 31, D.Cousinsas 15.