2015 11 25

Arvydo Sabonio akivaizdoje – galingas Domanto žaidimas Bahamose

Arvydas Sabonis ramiu veidu Bahamose stebėjo, kaip jo sūnus Domantas aikštėje auklėja varžovus. 19-metis tęsia puikų pasirodymą NCAA sezono pradžioje, o „Gonzaga Bulldogs“ toliau neklumpa. Šeimiškių akivaizdoje lietuvis vėl kūrė šou, o „buldogai“ Bahamose 80:64 (44:27, 36:37) sudraskė „Washington Huskies“. D.Sabonis vien per pirmąjį kėlinį pelnė 13 taškų.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Domantas Sabonis

D.Sabonis aikštėje pasirodė po keitimo, maždaug penktąją minutę. Jis iškart ėmėsi iniciatyvos ir tapo didžiule „Huskies“ baudos aikštelės problema.

Dar pirmajame kėlinyje D.Sabonis pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 5/6 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Su kitu aukštaūgiu Kyle'u Wiltjeru lietuvis sudarė nesustabdomą tandemą – iki pertraukos jiedu kartu surinko 26, kai visa likusi komanda – 18 taškų.

Beje, D.Sabonis dominavo ir savo aikštės pusėje.

Po pertraukos aukštaūgis pridėjo dar kelis taškelius ir rungtynes baigė su 17 taškų (5/8 dvit., 7/8 baud.), 9 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 2 rezultatyviais perdavimais, 3 klaidomis ir 3 pražangomis.

Po šios pergalės „Bulldogs“ pateko į „Battle 4 Atlantis“ turnyro pusfinalį. Pusfinalio mačas vyks jau ketvirtadienį.

„Bulldogs“: Kyle'as Wiltjeras 24 (11 atk. kam.), Domantas Sabonis 17 (9 atk. kam.), Przemekas Karnowskis 12 (6 atk. kam.), Joshas Perkinsas 7.

„Huskies”: Dejounte'as Murray'us ir Andrew Andrewsas – po 21 (po 11 atk. kam.).

Šimtametė priešprieša

Gonzagos ir Vašingtono universiteto sieja didžiulė priešprieša. Tai yra du principiniai varžovai.

Tiesa, pastarąjį kartą „buldogai“ su „haskiais“ susikovė prieš 9 metus.

Gonzagos krepšininkai laimėjo 9 iš 10 pastarųjų tarpusavio rungtynių, bet bendru rezultatu 29-15 pirmauja Vašingtono komanda.

Pirmosios šių dviejų universitetų rungtynės įvyko dar 1910-aisiais.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti