2019 10 08

NBA repeticijos: Z.Williamsono efektingas debiutas ir šanso negavęs I.Brazdeikis

Zionas Williamsonas prisistatė NBA publikai. Tiesa, tai kol kas buvo pirmasis jo priešsezoninis mačas, tačiau pasirodymas atėjusių pažiūrėti į pirmąjį naujokų biržos numerį, nenuvylė. Kontrolinėse rungtynėse „New Orleans Pelicans“ svečiuose 133:109 (29:34, 46:27, 35:26, 23:22) nukovė „Atlanta Hawks“ ekipą.
Zionas Williamsonas
Zionas Williamsonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Z.Williamsonas aikštėje buvo ryški figūra ir per 28 minutes pelnė 16 taškų (6/11 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/7 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 3 kamuolius.

Devyniolikmetis ne kartą drebino varžovų krepšį galingai dėjimais ir sukūrė ne vieną įspūdingą epizodą.

„Pelicans“ gretose solidų mačą sužaidė ir kitas komandos naujokas – vasarą iš Stambulo „Fenerbahče“ atvykęs italas Nicolo Melli. Puolėjas per 22 minutes surinko 11 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“: DeAndre Bembry 16, Alexas Lenas 14, Johnas Collinsas 13, Camas Reddishas 11, Jabari Parkeris ir De'Andre Hunteris po 10.

„Pelicans“: Jrue Holiday 21, Brandonas Ingramas 19, Zionas Williamsonas 16, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 12, Jahlilas Okaforas ir Nicolo Melli (8 atk. kam.) po 11.

„New York Knicks“, kuriam priklauso Ignas Brazdeikis, 104:99 (27:16, 30:26, 26:29, 21:28) nugalėjo „Washington Wizards“.

Kanados lietuvis buvo registruotas mačui, tačiau ant parketo nepasirodė.