TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2023 12 13

Be variantų: Domanto Sabonio „karaliai“ sumušti Los Andžele

Domantas Sabonis su „Sacramento Kings“ (13-9) išvykoje 99:119 (24:32, 24:38, 22:29, 29:20) krito prieš „Los Angeles Clippers“ (13-10).

D.Sabonis per 26 minutes pelnė 15 taškų (5/9 dvit., 0/2 trit., 5/8 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Lietuviui būnant aikštėje „Kings“ pelnė 23 taškais mažiau nei varžovai. Šis Domanto rodiklis – prasčiausias komandoje.

Kawhi Leonardas buvo pagrindinis „Clippers“ pergalės kalvis – jis surinko 31 tašką, po 15 pridėjo Jamesas Hardenas ir Normanas Powellas.

Per pastarąsias trejas rungtynes dominuojantis K.Leonardas iš viso yra suvertęs net 106 taškus.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė 22 taškai, po trijų – 29. Intrigos didžiąją mačo dalį nebuvo, abiejų ekipų treneriai leido pailsėti lyderiams.

„Clippers“ tai buvo dešimta pergalė per pastarąsias 13 rungtynių, „Kings“ – pirma nesėkmė po dviejų iš eilės laimėtų mačų.

Kitas rungtynes „Kings“ žais namuose prieš „Oklahoma City Thunder“, ketvirtadienį, o „Clippers“ tą patį vakarą priims „Golden State Warriors“.

„Clippers“: K.Leonardas 31, J.Hardenas ir N.Powellas po 15, T.Mannas 10, P.George'as 9.

„Kings“: K.Murray 17, D.Sabonis 15 (10 atk. kam.), D.Foxas 14, S.Vezenkovas 9.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti