2020 02 26

Beveik trigubo dublio tempu skriejęs D.Sabonis ir „Pacers“ reabilitavosi po košmaro Toronte

Prieš kelias dienas beviltiškai Toronte atrodę ir pralaimėjimą net 46 taškų skirtumu patyrę „Indiana Pacers“ (34-24) krepšininkai reabilitavosi sugrįžę namo. Savų sirgalių akivaizdoje „Pacers“ net 119:80 (35:25, 34:19, 25:11, 25:25) sutriuškino „Charlotte Hornets“ (19-38) ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis šiame susitikime žaidė beveik trigubo dublio ritmu – iki penktojo tokio pasirodymo lietuviui pritrūko vos vieno rezultatyvaus perdavimo.

Iš viso „Pacers“ aukštaūgis per 31 minutę pelnė 21 tašką (7/9 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 15 kamuolių, išskirstė 9 rezultatyvius perdavimus bei po kartą suklydo ir prasižengė. D.Saboniui esant aikštėje, „Pacers“ varžovus pranoko net 39 taškų skirtumu.

Indianapolio komanda į rungtynių nugalėtojo klausimą kuo aiškiau stengėsi atsakyti dar iki ilgosios pertraukos.

Puikiai pataikę šeimininkai jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (35:25), o antrajame ketvirtyje jų persvara jau buvo triuškinanti – 64:38.

Vos 33 proc. metimų iš žaidimo pataikę „Hornets“ atsakymų varžovams nerado ir po pertraukos, o kelis sykius šiose rungtynėse skirtumas buvo pasiekęs net 43 taškų ribą.

Paskutines rungtynes prieš „Toronto Raptors“ klubą „Pacers“ buvo pralaimėjusi net 81:127.

Indianos komanda tapo vos antrąja NBA istorijoje, kuri po pralaimėjimo didesniu nei 35 taškų skirtumu, kitame mače atsitiesė ne mažiau įspūdingu laimėjimu. Tą prieš daugiau nei pusę amžiaus, 1966 m., buvo pavykę padaryti ir „Los Angeles Lakers“ krepšininkams.

„Pacers“ komandoje šiose rungtynėse nežaidė Victoras Oladipo, kuris praleido antrąsias iš eilės rungtynes.

„Pacers“: Domantas Sabonis 21 (15 atk. kam., 9 rez. perd.), T.J.Warrenas 19 (8/11 dvit.), Jrue Holiday 16, Malcolmas Brogdonas 15 (7 rez. perd.), Dougas McDermottas ir JaKarras Sampsonas po 10.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 17, Calebas Martinas 11, P.J. Washingtonas, Cody Zelleris ir Cody Martinas po 9.