2020 01 18

Blankiausią sezono mačą sužaidusio D.Sabonio „Pacers“ laimėjo dramą namuose

Domanto Sabonio praleistą laiką aikštėje stabdė asmeninės pražangos, tačiau net ir be didesnio lietuvio indėlio „Indiana Pacers“ (27-15) namuose po dramatiškos kovos 116:114 (32:26, 35:35, 32:32, 17:21) palaužė „Minnesota Timberwolves“ (15-26), kuri pagaliau sulaukė į aikštę grįžusio savo pagrindinio lyderio.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“/AP nuotr.

Tai buvo antroji šių ekipų tarpusavio akistata per tris dienas.

Skirtingai nei ketvirtadienį Minesotoje, „Pacers“ rungtynes namuose pradėjo užtikrinčiau ir antrajame kėlinyje vieną akimirką turėjo 11 taškų pranašumą (37:26).

Tačiau pagaliau sugrįžusios superžvaigždės Karlo Anthony-Townso sulaukę „vilkai“ dar pirmoje mačo dalyje sugrįžo žaidimą ir netgi išsiveržė į priekį.

Trečiojo kėlinio pradžioje po tris tritaškius iš eilės įmetusios komandos įsivėlė į taškų lenktynes, kurios buvo parankesnės šeimininkams. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pacers“ truktelėjo į priekį 107:96, bet svečiai dar kartą surado būdų sugrįžti (114:114) ir mačo nugalėtojas sprendėsi paskutinių minučių dramoje.

Likus 18 sekundžių iki ketvirčio pabaigos Malcolmas Brogdonas sulaukė geros užtvaros iš Domanto Sabonio ir metimu aukšta trajektorija išvedė komandą į priekį (116:114).

Paskutinė „vilkų“ ataka nebuvo sėkminga, o „Pacers“ įsirašė ketvirtą laimėjimą iš eilės.

Šias rungtynes kuo greičiau pamiršti norėtųsi Lietuvos rinktinės aukštaūgiui Domantui Saboniui. Pastarasis greitai prisirinko asmeninių pražangų (5) ir susitikimą baigė tik su 8 taškais (4/5 dvit., 0/1 baud.), 5 atkovotais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais, 1 bloku ir net 5 klaidomis.

Lietuvis pakartojo šio sezono nerezultatyvumo rekordą ir sugriebė mažiausiai kamuolių 2019-2020 metų NBA sezone.

„Pacers“ į pergalę vedė TJ Warrenas, kurio sąskaitoje 28 taškai. Dvigubą dublį surinko Malcolmas Brogdonas.

Svečių gretose atitinkamai 27 ir 22 taškus surinko Karlas Anthony-Townsas ir Andrew Wigginsas.

„Indiana Pacers“: TJ Warrenas 28 (11/18 met.), Jeremy Lambas 18, Dougas McDermottas ir Aaronas Holiday po 13, Malcolmas Brogdonas 12 (10 rez. perd.).

„Minnesota Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 27, Andrew Wigginsas 22, Shabazas Napieras (9 rez. perd.) ir Jarretas Culveris po 12.

Indianos klubas Rytuose šiuo metu užima penktą vietą, o „Timberwolves“ Vakaruose dalinasi 13-14 vietas.

Kiti šeštadienio rezultatai:

„Philadelphia 76ers“ – „Chicago Bulls“ 100:89 (F.Korkmazas 24 / C.White/as 14);

„Toronto Raptors“ – „Washington Wizards“ 140:114 (N.Powellas 28 / T.Brownas Jr. 22);

„Oklahoma City Thunder“ – „Miami Heat“ 108:115 (D.Gallinari 27 / K.Nunnas 22);

„San Antonio Spurs“ – „Atlanta Hawks“ 120:121 (L.Aldridge'as 30 / T.Youngas 31);