2019 01 10

Bostone – galingas Domanto Sabonio pasirodymas, bet sutryptas „Pacers“

Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias Indianos ekipoje, tačiau „Pacers“ (27-14) 108:135 (23:29, 30:39, 27:37, 28:30) pralaimėjo „Boston Celtics“ (25-15) ekipai.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Bostone vykusiose rungtynėse „Celtics“ žaidė užtikrintai. Marcusas Morrisas pelnė 22 taškus ir atkovojo 8 kamuolius, Jaysonas Tatumas pridėjo 20 taškų ir Bostono klubas šventė ketvirtą pergalę iš eilės.

Tai buvo rezultatyviausia „Celtics“ pergalė šį sezoną ir skaudžiausias „Pacers“ sezono pralaimėjimas.

Bostono komandos lyderis Kyrie Irvingas pelnė 12 taškų ir ketvirtajame kėlinyje galėjo ilsėtis.

Dėl Myleso Turnerio traumos į startinį penketą paaukštintas D.Sabonis žaidė daugiausiai komandoje (27 min) ir pelnė 20 taškų (6/9 dvitašk., 8/8 baud.). Lietuvis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir tris kartus prasižengė.

Indianos klubas šiose rungtynėse nei karto nepirmavo. Po dviejų kėlinių „Celtics“ turėjo patogią persvarą 68:53.

Rytų konferencijoje Indianos ekipa rikiuojasi trečioje vietoje, Bostono klubas – penktas.

„Celtics“: M.Morrisas ir J.Brownas po 22, J.Tatumas 20, G.Haywardas 14, K.Irvingas, D.Theisas ir T.Rozieris po 12.

„Pacers“: D.Sabonis 20, V.Oladipo 17, T.Evansas 15, K.O'Quinnas 11, T.Youngas 10.