2021 01 02

Čempioniškai žaidęs LeBrono ir A.Daviso tandemas nukalė „Lakers“ pergalę

Ne pačia aukščiausia pavara sezoną pradėjęs „Los Angeles Lakers“ (4-2) lyderių LeBrono Jameso ir Anthony Daviso tandemas pagaliau pademonstravo tą žaidimą, kurį rodė prieš kelis mėnesius „burbule“ iškovodami NBA čempionų žiedus. Savo žvaigždžių vedami „ežeriniai“ svečiuose 109:103 (25:31, 33:26, 23:28, 28:18) patiesė „San Antonio Spurs“ (2-3) krepšininkus.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“ nuotr.

LeBronas ir AD šeimininkams buvo tiesiog neįmenama mįslė.

L.Jamesas surinko pirmąjį šio sezono ir 94-ąjį karjeros trigubą dublį. Karalius per 36 minutes sumetė 26 taškus (5/15 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir išskirstė 10 rezultatyvių perdavimų.

LeBronui tai buvo 22-asis trigubas dublis „Lakers“ gretose. Pagal šį rodiklį tik trečią sezoną Los Andžele žaidžiantis puolėjas aplenkė net 20 metų „Lakers“ aprangą vilkėjusį Kobe Bryantą.

Savo ruožtu A.Davisas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Jis per 35 minutes pelnė 34 taškus (9/20 dvit., 4/6 trit., 4/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

Per ankstesnes ketverias rungtynes aukštaūgis nė karto nebuvo pasiekęs 30 pelnytų taškų ribos.

Po trijų kėlinių dar atsilikę, o ir ketvirtajame likus žaisti dvi su puse minutės dar atsilikę 3 taškais, „Lakers“ kelią į pergalę rado pačiame rungtynių finiše.

A.Davisas rezultatą išlygino rungtynių laikrodyje degant 2 minutėms ir 26 sekundėms (103:103), o svarstykles į svečių pusę jau prasidėjus paskutinei minutei pakreipė Kyle'as Kuzma – 105:103.

„Spurs“ bando rasti kelius į atsakymą, bet to padaryti jiems nepavyko. Metimą prametė DeMaras DeRozanas, o kamuolį sugriebęs L.Jamesas kitoje aikštės pusėje pataikė nuo lentos ir „Lakers“ sugebėjo išsaugoti ketvirtąją šio sezono pergalę.

„Spurs“: Keldonas Johnsonas 26 (5/9 trit., 10 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 23 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Rudy Gay 15, Dejounte Murray 12 (8 atk. kam.), Patty Millsas 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 34 (9/20 dvit., 4/6 trit., 11 atk. kam.), LeBronas Jamesas 26 (5/15 dvit., 11 atk. kam., 10 rez. perd.), Dennisas Schroderis 15, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as ir Kyle'as Kuzma po 11.