2019 05 01

Čempioniškas režimas: „Warriors“ starto penketas parbloškė „Rockets“ komandą

Vakarų konferencijos pusfinalyje „Golden State Warriors“ įrodinėja vertę. NBA čempionai antrosiose serijos rungtynėse 115:109 (29:20, 29:29, 24:26, 33:34) nugalėjo „Houston Rockets“ ekipą.
Stephenas Curry ir Kevinas Durantas
Stephenas Curry ir Kevinas Durantas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Warriors“ serijoje pirmauja 2-0. Kitos dvejos rungtynės bus žaidžiamos Hjustone.

Nugalėtojams 29 taškus surinko Kevinas Durantas, 21 pridėjo Klay Thompsonas, pataikęs tris tritaškius iš eilės trečiajame kėlinyje.

Stephenas Curry pirmajame kėlinyje susižeidė pirštą, bet greiti tyrimai parodė, kad gynėjas žaisti gali.

Įdomu tai, kad „Warriors“ atsarginiai šiame mače pelnė vos 8 taškus, visus kitus surinko penki startinio penketo žaidėjai.

Jamesas Hardenas su 29 taškais buvo rezultatyviausias „Rockets“ gretose. Beje, jis mačo pradžioje patyrė smūgį į akis, bet sugebėjo tęsti rungtynes.

„Oracle“ arenoje J.Hardenas ir Chrisas Paulas buvo nušvilpinėjami už tai, kad po pirmųjų serijos rungtynių „Rockets“ skundėsi teisėjų darbu.

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį.

„Warriors“: K.Durantas 29, K.Thompsonas 21, S.Curry 20, A.Iguodala 16, D.Greenas 15.

„Rockets“: J.Hardenas 29, Ch.Paulas 18, E.Gordonas 15, C.Capela (10 atk. kam.) ir A.Riversas po 14, P.Tuckeris 13 (10 atk. kam.).