Tiesiogiai
RINKIMŲ NAKTIS su 15min: Prezidento rinkimai II turas 2024 | Nausėda ar Šimonytė?
2016 10 10

D'Angelo Russello varomi „Lakers“ šventė pergalę

„Los Angeles Lakers“ 124:115 (32:23, 21:30, 32:32, 39:30) nugalėjo „Denver Nuggets“ ekipą ir šventė antrą pergalę ikisezoninėse rungtynėse.
„Lakers“
„Lakers“ / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Los Andželo komandos lyderis D'Angelo Russellas pelnė net 33 taškus per 32 minutes ir užtikrino savo ekipos pergalę.

Jusufas Nurkičius Denverio ekipai surinko 21 tašką ir atkovojo net 16 kamuolių. Jo komanda dar pirmavo ketvirtojo kėlinio pradžioje, tačiau „Lakers“ pelnė 39 taškus per kėlinį ir laimėjo.

„Lakers“: D.Russellas 33, L.Williamsas 25, J.Randle'as 16, N.Youngas 14, J.Clarksonas 12.

„Nuggets“: J.Nurkičius 21, D.Gallinari 19, W.Bartonas 15, E.Mudiay 14, J.Hernangomezas 13, K.Fariedas ir R.Hummelis po 10.

Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją