D.Lillardas žibėjo, bet Giannio trūksta: „Pacers“ išlygino serijos rezultatą

Savo lyderio Giannio Antetokounmpo vis dar laukianti „Milwaukee Bucks“ komanda antrosiose atkrintamųjų rungtynėse 108:125 (26:30, 29:30, 28:32, 25:33) namuose krito prieš „Indiana Pacers“.

Serijoje iki keturių pergalių – lygybė 1-1.

Indianapolio komandai net 37 taškus suvertė Pascalis Siakamas. 2019-ųjų NBA čempionas pridėjo 11 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ nutraukė net 10 atkrintamųjų rungtynių pralaimėjimų seriją, kuri prasidėjo dar 2018-siais, kritus septintosiose rungtynėse su „Cleveland Cavaliers“. 2019-siais Indianos ekipą sausai nupūtė „Boston Celtics“, 2020-siais – „Miami Heat“.

Damianas Lillardas, pirmose rungtynėse iki pertraukos rinkęs 35 taškus, šįkart per du pirmus kėlinius sumetė 26, o iš viso surinko 34, tačiau to nepakako šeimininkams.

Pagalbos lyderiui buvo per mažai, o štai Giannis Antetokounmpo toliau žaisti negali, nors treneris Docas Riversas tikina, jog dukart NBA MVP artėja prie sugrįžimo.

Penktadienį trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Indianapolyje.

„Bucks“: D.Lillardas 34, B.Lopezas 22, K.Middletonas 15, B.Portisas 14.

„Pacers“: P.Siakamas 37 (11 atk. kam.), M.Turneris 22, A.Nembhardas 20, T.Haliburtonas 12 (12 rez. perd.), A.Nesmithas 11.

Kitose rungtynėse „Minnesota Timberwolves“ namuose 105:93 nugalėjo „Phoenix Suns“ bei serijoje pirmauja jau 2-0.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti