Laisvas žodis nereiškia palaidas.  Prenumeratai iki - 60%
2019 11 17

D.Sabonio dvitaškiai skriejo pro šalį – „Pacers“ nesustabdė dar vieno kandidato į MVP

Antrą kartą per dvi dienas Domanto Sabonio atstovaujamai „Indiana Pacers“ (7-6) teko nelengva užduotis – praėjusį kartą teko vaikytis Jamesą Hardeną, o dabar stabdyti geriausią praėjusio reguliaraus sezono krepšininką Giannį Antetokounmpo. Indianos klubas namuose 83:102 (22:26, 14:23, 27:22, 20:31) nusileido „Milwaukee Bucks (9-3).

Dviejų geriausių Centrinio diviziono komandų akistatoje šviežiau ir energingiau atrodę „Bucks“ į priekį pabėgo antrojo kėlinio pabaigoje, susikrovę 15 taškų persvarą (49:34).

Nors „Pacers“ pagaliau galėjo remtis vidurio puolėju Mylesu Turneriu ir kiek pailsinti Domantą Sabonį, klubas šiandien turėjo verstis be pagrindinio įžaidėjo Malcolmo Brogdono ir jį keisdavusio T.J.McConello.

Aikštės šeimininkai trečiajame kėlinyje sugebėjo deficitą panaikinti iki septynių taškų (60:67), tačiau Rytų konferencijos čempionai visus klausimus išsprendė ketvirtajame ketvirtyje, sužaisdami rezultatyviausią kėlinį.

Domantas Sabonis ant parketo praleido beveik 30 minučių, per kurias pasižymėjo 11 taškų (1/10 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį ir 3 kartus suklydo.

M.Turneris savo sugrįžimo rungtynėse pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Kitoje barikadų pusėje praėjusio NBA sezono MVP Giannis Antetokounmpo surinko 26 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir netikėtai gerai atakavo iš tolimojo nuotolio – pataikė 3 metimus iš 6.

„Indiana Pacers“: Mylesas Turneris 16, T.J.Warrenas 15, Aaronas Holiday ir Domantas Sabonis po 11.

„Milwaukee Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26, Brookas Lopezas 15 (5 blk.), Donte DiVincenzo 14, Ericas Bledsoe ir Sterlingas Brownas po 10.

„Pacers“ krepšį šiame mače atakavo vos 32 proc. taiklumu (prasčiausias rezultatas sezone), kuomet „Bucks“ tai darė beveik 45 proc. taiklumu.

Beje, šis mačas buvo išskirtinis – pirmą kartą NBA istorijoje trys skirtingos brolių poros žaidė tame pačiame susitikime: Brookas ir Robinas Lopezai, Giannis ir Thanasis Antetokounmpo bei Aaronas ir Justinas Holiday.

„Pacers“ Rytuose užimą šeštąją, o „Bucks“ – trečiąją vietą.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas