2021 02 16

D.Sabonio solidaus indėlio nepakako: sniego audroje kelią į pergalę surado „Bulls“

Domantas Sabonis sužaidė dar vienerias rezultatyvias rungtynes ir pelnė dvigubą dublį, tačiau daug klydo, o pergalės „Indiana Pacers“ (14-14) nepasiekė. Indianapolyje šeimininkai per pratęsimą 112:120 (21:24, 23:25, 26:30, 35:26, 7:15) krito prieš „Chicago Bulls“ (11-15) ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis rungtyniavo net 43 minutes, per kurias pelnė 25 taškus (7/17 dvit., 0/2 trit., 11/14 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat lietuvis blokavo 4 varžovų metimus, perėmė kamuolį, tačiau net 8 kartus suklydo, o taisykles pažeidė 5 sykius.

Kai D.Sabonis buvo aikštėje, „Bulls“ pelnė 18 taškų daugiau nei „Pacers“.

Zachas LaVine'as nugalėtojams pelnė 30 taškų ir buvo viena kertinių figūrų gynyboje.

Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ dar atsiliko 11 taškų, bet tuomet spurtavo ir po D.Sabonio baudų metimų jau pirmavo 94:92.

„Bulls“ pirmavo 105:103 pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje, bet Malcolmas Brogdonas išlygino rezultatą, likus žaisti 10,5 sek.

„Pacers“ į namų rungtynes pirmą kartą sirgalius įleido sausio 24-ąją, tačiau pirmadienį, likus vos kelioms valandoms iki rungtynių pradžios, paskelbta, jog dėl sniego audros arenos durys liks uždarytos.

Kitas rungtynes Indianapolio komanda žais trečiadienį prieš „Minnesota Timberwolves“.

„Pacers“: D.Sabonis 25 (10 atk. kam., 4 blk., 8 kl.), .Brogdonas 23 (15 atk. kam.), T.J.McConnellas 19, J.Holiday 15, J.Lambas 12, M.Turneris 11.

„Bulls“: Z.LaVine'as 30, C.White'as 19 (8 rez. perd.), G.Temple'as 16, T.Youngas (11 atk. kam.) ir T.Satoransky po 13, D.Valentine'as ir W.Carteris po 11.