2018 03 16

D.Sabonio tvirtovėje – monstriškas J.Valančiūno dvigubas dublis

Domantas Sabonis dėl traumos buvo priverstas praleisti lietuviškų NBA klubų akistatą, o be pažįstamo konkurento po krepšiu likęs Jonas Valančiūnas dominavo bei padėjo „Toronto Raptors“ pergalių seriją pratęsti jau iki 10-ties.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Toronto ekipa (51-17) nugalėjo „Indiana Pacers“ (40-29) komandą 106:99 (25:27, 24:30, 28:22, 29:20).

Indianapolyje vykusių rungtynių eigą labiausiai pakeitė svečių spurtas 16:4 jau ketvirtajame kėlinyje.

Karščiausia lygos komanda ir Rytų konferencijos lyderė „Raptors“ ekipa dabar yra laimėjusi 17 iš paskutinių 18 mačų.

J.Valančiūno ir S.Ibakos dėka „Raptors“ kovą dėl kamuolių laimėjo net 58:35.

JV iš viso pelnė 16 taškų (4/13 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud. met.), sugriebė net 17 atšokusių kamuolių, blokavo 4 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 24 taškus pelnęs ir 7 rezultatyvius perdavimus atlikęs DeMaras DeRozanas.

„Kai dalykai nevyksta taip, kaip norėtumėm, neleidžiame mūsų palaužti. Kai pagaliau įgijome persvarą, supratome, kad turime spausti, pajusti ritmą. Suprantame mažų dalykų svarbą ir bandome juos panaudoti kaip savo pranašumą“, – po susitikimo kalbėjo D.DeRozanas.

„Pacers“ treneris po mačo sakė, kad jo auklėtiniai buvo emociškai nusilpę, leido varžovams mesti daug lengvų metimų ir daug kartų be reikalo pažeidė taisykles.

„Pacers“: D.Collisonas 22, A.Jeffersonas 20 (12 atk. kam.), V.Oladipo 18, T.Youngas 13.

„Raptors“: D.DeRozanas 24 (7 rez. perd.), J.Valančiūnas 16 (17 atk. kam.), S.Ibaka (11 atk. kam.) ir K.Lowry po 13, P.Siakamas 12 (8 atk. kam.).