2022 12 04

D.Sabonis buvo rezultatyviausias pergalingame mače – atakavo beveik neužsikirsdamas

NBA lygoje „Sacramento Kings“ (12-9) išvykoje 123:96 (38:24, 22:14, 30:31, 33:27) sudorojo „Los Angeles Clippers“ (13-11), o Domantas Sabonis atakavo lyg mechanizmas – beveik be klaidų.
Domantas Sabonis mače su „Clippers“
Domantas Sabonis mače su „Clippers“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis per 26 žaidimo minutes pelnė 24 taškus (8/9 dvit., 2/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, dukart suklydo ir penkiskart prasižengė.

Tai pirmas kartas per pastarąsias 9 rungtynes, kai D.Sabonis buvo rezultatyviausias „Kings“ gretose.

Tuo pačiu tai šeštos rungtynės iš eilės, kuriose Sabas lyderiavo pagal rezultatyvius perdavimus.

D.Sabonis užkūrė „Kings“ puolimą, vien per pirmąjį kėlinį pelnydamas 15 taškų. „Kings“ jau antrajame ketvirtyje turėjo 28 taškų pranašumą ir jo nebeišbarstė.

„Kol kiti įšyla, aš jau būnu pasiruošęs. Jaučiu čia turįs pranašumą“, – po rungtynių sakė D.Sabonis.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Domantas Sabonis mače su „Clippers“

„Kings“ per pirmąjį kėlinį iš žaidimo atakavo 68 proc. taiklumu, o trys „Clippers“ starto penketo žaidėjai per pirmąjį ketvirtį liko be taškų.

Treniruojama Mike'o Browno „Kings“ ekipa Vakarų konferencijoje užima 5-ą vietą, viršydama daugelio lūkesčius.

„Mes tikrai neturėjome labai didelių lūkesčių, nes esame naujai suburta komanda ir dar tik bandome vieni kitus pažinti. Tačiau, manau, kiekvienose rungtynėse turime šansą, nes turime žaidėjų, kurie gali ir apsiginti, ir įmesti į krepšį“, – sakė Malikas Monkas, pelnęs 13 taškų.

„Clippers“: Brandonas Bostonas Jr. 18, Ivica Zubacas ir Tearance'as Mannas po 13, Johnas Wallas 12.

„Kings“: Domantas Sabonis 24, Keeganas Murray 23, De'Aaronas Foxas 14, Malikas Monkas 13.