Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.

D.Sabonis mačą baigė su dar vienu rekordu, o „Kings“ laimėjo pratęsimą

Efektingai į pergalių kelią sugrįžo „Sacramento Kings“ (39-28) su Domantu Saboniu, 121:111 (28:31, 29:15, 27:29, 21:29, 16:6) namuose po pratęsimo patiesusi „Memphis Grizzlies“ (23-46) ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis žaidė 40 minučių ir pelnė 25 taškus (6/15 dvit., 0/2 trit., 13/15 baud.), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Trylika pataikytų baudų – naujasis Domo NBA rekordas.

Jis taip pat pratęsė savo dvigubų dublių seriją ir su šiuo statistiniu rodikliu užbaigė rungtynes 50 kartą iš eilės. Iki lygos rekordo, kuris priklauso Kevinui Love'ui, Sabui dabar tetrūksta trijų dublių.

Atrodė, kad Kalifornijos komanda užtikrintai kontroliuoja rungtynes ir ketvirtajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą, bet svečiai pademonstravo charakterį, grįžo į kovą ir netgi persvėrė rezultatą.

Likus žaisti 24 sek. jau „Kings“ atsiliko dviem taškais, bet tada dvitaškiu metimu rezultatą išlygino De'Aaronas Foxas ir komandos keliavo į pratęsimą.

Jame Sakramentas šansų varžovams jau nepaliko.

„Kings“ Vakaruose užima šeštą poziciją.

Memfis patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės ir Vakarų konferencijoje yra tryliktas bei lenkia tik „Portland Trail Blazers“ ir „San Antonio Spurs“.

„Kings“: Malikas Monkas 28, Domantas Sabonis 25, De'Aaronas Foxas 23, Keeganas Murray 15, Harrisonas Barnesas 11.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 25, Desmondas Bane'as 24, G.G.Jacksonas 22, Santi Aldama 14, Jake'as LaRavia 12.

Visų NBA rungtynių rezultatai
Standings provided by Sofascore

Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
Užsisakykite
15min naujienlaiškius