2021 02 11

D.Sabonis „Pacers“ ekipos neišgelbėjo – „Nets“ žvaigždės nepaliko jokių šansų

Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias „Indiana Pacers“ (12-13) žaidėjas, tačiau Indianapolio komanda išvykoje 94:104 (18:27, 12:35, 32:20, 32:22) krito prieš „Brooklyn Nets“ (15-12).
Domantas Sabonis bando sutrukdyti Kyrie Irvingui
Domantas Sabonis bando sutrukdyti Kyrie Irvingui / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo jau ketvirta iš eilės „Pacers“ nesėkmė.

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 18 taškų (5/14 dvit., 2/6 trit., 2/4 baud. met.) ir atkovojo 9 kamuolius.

Taip pat lietuvis atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir 3 kartus prasižengė.

Kai D.Sabonis buvo aikštėje, „Nets“ pelnė 17 taškų daugiau nei „Pacers“.

Kyrie Irvingas suvertė 35 taškus nugalėtojams ir išdalino 8 rezultatyvius perdavimus, o Bruklino komanda nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

„Pacers“ pradėjo rungtynes pramesdami 10 iš 12 pirmų metimų, per pirmas 7 minutes tesurinko svečiai 6 taškus, antrajame kėlinyje tikslą pasiekė 19 proc. metimų (4/21).

„Nets“ treneris Steve'as Nashas prašė kietumo iš savo auklėtinių ir jo gavo tiek, kiek per sunku buvo „Pacers“ vyrams atlaikyti.

Paskutinėse rungtynėse Detroite „Nets“ praleido net 38 taškus pirmajame kėlinyje, o „Pacers“ tiek buvo sukrapštę, kai iki trečiojo ketvirčio pabaigos buvo likusios mažiau nei 9 minutės.

Jau per pertrauką „Nets“ pirmavo 32 taškais (62:30) – tai didžiausia persvara įpusėjus rungtynėms nuo tada, kai klubas persikėlė į Brukliną 2012-siais.

„Mes taip dar nesigynėme šį sezoną, tad iš gynybos pusės tai buvo žingsnis tinkama kryptimi“, – sakė Joe Harrisas.

K.Irvingas pataikė visus 17 mestų baudų metimų, o didžiausia „Nets“ persvara siekė net 36 taškus.

„Manau, kad buvome išsigandę abiejose aikštės pusėse, – kalbėjo „Pacers“ treneris Nate'as Bjorkgrenas. – Puolime judėjimas buvo sustojęs, atrodė, kad mes kažko dairomės vietoje to, kad žaistume agresyviai.“

Jamesas Hardenas pridėjo 19 taškų ir 11 atkovotų kamuolių nugalėtojams, kurie tikisi, kad Kevinas Durantas jau galės prisijungti prie komandos per rungtynes su „Golden State Warriors“ šeštadienį.

Ketvirtadienį D.Sabonis turėtų susitikti su kitu lietuviu Deividu Sirvydžiu, nes „Pacers“ kausis su „Detroit Pistons“.

„Nets“: K.Irvingas 35 (8 rez. perd.), J.Hardenas 19 (1/6 trit., 11 atk. kam.), J.Harrisas 17, D.Jordanas 12 (13 atk. kam.), L.Shametas 8.

„Pacers“: D.Sabonis 18 (9 atk. kam.), M.Brogdonas 15, T.J.McConnellis 13, J.Holiday 12.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas