2018 02 03

D.Sabonis talkino nuo suolo, tačiau „Pacers“ ketvirtą kartą iš eilės krito Šarlotėje

NBA lygoje nutrūko trijų „Indiana Pacers“ (29-24) pergalių serija. „Pacers“ išvykoje 126:133 (37:49, 20:22, 34:25, 35:37) nusileido „Charlotte Hornets“ (22-29) ekipai.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Tai jau septintos šių klubų tarpusavio rungtynės iš eilės, kuriose triumfavo namuose žaidusi komanda.

„Pacers“ svečiuose „širšes“ paskutinį kartą įveikė prieš trejus metus – 2015 m. vasarį. Tai keturių pralaimėjimų serija.

„Hornets“ jau per pirmąjį kėlinį sumetė 49 taškus. Paskutinį kartą „širšės“ per vieną ketvirtį taškus panašiu tempu rinko 1991 metais, kai į „Lakers“ krepšį ketvirtajame kėlinyje sumetė 47 taškus.

„Pacers“ antro kėlinio pabaigoje turėjo 18 taškų atotrūkį (51:69), tačiau mačo pabaigoje bandė kabintis.

Likus 40 sek. komandas skyrė keturi taškai (124:128), bet „Hornets“ krepšininkai sumetė penkis baudos metimus ir nuslopino svečių ambicijas.

„Pacers“ nesusitvarkė su Kemba Walkeriu, kuris vien per ketvirtąjį kėlinį pelnė 13 taškų ir viso surinko 41.

Nuo suolo kilęs Domantas Sabonis per 17 minučių Indianai pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 4/4 baud.), po savo krepšiu atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė, blokavo 1 varžovo metimą, kartą suklydo ir surinko 5 asmenines pražangas.

„Pacers“ ekipai šiame mače vadovavo Danas Burke, mat vyr. treneris Nate'as McMillanas dėl asmeninių priežasčių turėjo praleisti rungtynes.

„Hornets“: Kemba Walkeris 41 (9 rez. perd.), Nicolas Batumas 31 (9 atk. kam.), Frankas Kaminsky 15.

„Pacers“: Victoras Oladipo 35, Mylesas Turneris 19 (11 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 18, Lance'as Stephensonas 15.