2020 01 12

Dalase – vėl lyg nesavas L.Dončičius ir 224 cm ūgio milžino tritaškis

Luka Dončičius sužaidė antras neužtikrintas rungtynes per dvi dienas, tačiau šįkart šventė pergalę – „Dallas Mavericks“ (24-15) 109:91 (20:22, 21:28, 32:16, 36:25) nugalėjo „Philadelphia 76ers“ (25-15) ekipą.

Primename, kad prieš 24 valandas vykusiose rungtynėse L.Dončičius taip pyko ant savęs, kad rungtynių metu susiplėšė marškinėlius.

Jaunasis slovėnas per 33 minutes pelnė 19 taškų, tačiau iš žaidimo pataikė tik 4 metimus iš 15. Jis realizavo 3 dvitaškius iš 12, 1 tritaškį iš 3 ir 10 baudų metimų iš 12.

Taip pat L.Dončičius atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atovojo 8 kamuolius ir 5 kartus suklydo.

Areną džiaugsmo banga užplūdo po netikėto dūrio – 224 cm ūgio Bobanas Marjanovičius įsmeigė tritaškį.

Dwightas Powellas puikiai tvarkėsi po krepšiu prieš be Joelio Embiido likusią „76ers“ ekipą.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai „Mavs“ 9-ių taškų deficitą pavertė persvara 73:66.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų pranašumas išaugo ir iki 21 taško.

„Turėjome skaudžių nesėkmių, o dabar iškovojome gražią pergalę. Mums jos reikėjo“, – po rungtynių kalbėjo L.Dončičius.

„Rungtynes pakeitė trečiasis kėlinys. Visų rungtynių metu turėjome gerų progų išsimesti. Trečiajame kėlinyje prametėme daug“, – apie ketvirtį, per kurį jo komanda pataikė 5 metimus iš 21, kalbėjo Tobias Harrisas.

„Mavericks“ vis dar vertėsi be Kristapo Porzingio, bet panašu, kad latvis jau turėtų grįžti į aikštę.

„Mavericks“: D.Powellas (12 atk. kam.) ir L.Dončičius (4/15 met., 12 rez. perd.) po 19, D.Finney-Smithas 16, B.Marjanovičius ir T.Hardaway po 12, M.Kleberas 10.

„76ers“: T.Harrisas 20 (10 atk. kam.), A.Horfordas ir J.Richardsonas po 16, B.Simmonsas 11 (11 rez. perd.).