2015 11 02

Dar vieną puikų mačą sužaidęs Jonas Valančiūnas vedė „Raptors“ į pergalę

Jonas Valančiūnas dar sykį sublizgėjo aikštėje naujajame NBA sezone, o „Toronto Raptors“ (3/0) komanda neklysta iš pergalių kelio. Trečiosiose reguliariojo sezono rungtynėse kanadiečiai 106:87 (24:19, 31:22, 26:30, 25:16) namuose nugalėjo „Milwaukee Bucks“ komandą (0/3).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

23 metų „centras” per 29 minutes įmetė 19 taškų (7/12 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, suklydo 2 bei prasižengė 3 kartus ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Visus taškus jis susirinko dar iki ketvirtojo kėlinio. Sėkmingiausias buvo antrasis, kuriame J.Valančiūnas pasižymėjo 8 taškais.

Patrickas Pattersonas prie pergalės pridėjo 16, Kyle'as Lowry (7 rez. perd.) ir DeMaras DeRozanas – po 15, DeMarre Carrollas – 14 taškų.

„Raptors“ treneriui Dwane'ui Casey tai buvo istorinė 157-oji pergalė šioje komandoje per 315 rungtynių. Tai – geriausias rezultatas klubo istorijoje.

Tik trečią kartą istorijoje „Raptors“ NBA sezoną pradėjo trimis pergalėmis. Pastarąjį kartą tokia sėkminga atkarpa Toronto ekipa startavo 2008-2009 m. sezoną.

„Bucks“ pirmą kartą nuo 1976-ųjų pralaimėjo tris pirmuosius sezono mačus. Tai buvo ilgiausia trijų nepralaimėtų pirmųjų NBA sezono rungtynių serija visoje lygoje.

„Raptors“ sėkmingai pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių buvo priekyje (55:41). Beje, pirmą kartą šį sezoną.

Pataikę tik 8 metimus iš 21 „dinozaurai” leido svečiams iki ketvirtojo kėlinio sumažinti skirtumą iki 10 taškų. Vis dėlto „Raptors“ išsaugojo pergalę.

„Bucks“ šiose rungtynėse pirmavo tik vieną kartą ir tai iš viso truko nepilnas 3 minutes.

Puolėjas iš Graikijos Giannis Antetokounmpo pralaimėjusiems surinko 20 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, Gregas Monroe pridėjo 14, Michaelas Carteris-Willimasas-12 taškų.