TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Dar vienas žingsnis link rekordo: D.Sabonis trigubu dubliu Kanadoje triuškino varžovus

Dar vieną puikų pasirodymą NBA scenoje surengė Domantas Sabonis, o jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ (40-28) svečiuose 123:89 (32:27, 36:18, 31:20, 24:24) sutriuškino „Toronto Raptors“ (23-46) ekipą.

Lietuvis vėl žibėjo universalumu ir surinko dar vieną trigubą dublį – per 28 minutes pelnyta 13 taškų (4/7 dvit., 5/6 baud.), sugriebta 17 kamuolių ir atlikta 10 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo 24-tas lietuvio sezono trigubas dublis šį sezoną ir pagal šį rodiklį jis pirmauja lygoje.

Taip pat D.Sabonis pratęsė dvigubų dublių atkarpą iki 51. Iki absoliutaus NBA rekordo, kuris priklauso Kevinui Love'ui, „Kings“ lyderiui dabar tetrūksta vos dviejų dublių.

Visus taškus ant „i“ sudėjo ir į svarbiausius mačo klausimus Sakramento komanda atsakė dar prieš pertrauką, į kurią išėjo turėdama triuškinantį pranašumą – 68:45.

Antra mačo pusė tebuvo formalumas.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė De'Aaronas Foxas. Toronto komandai Gary Trentas surinko 18 taškų

Septynis sykius per dešimt pastarųjų dvikovų laimėjęs „Kings“ Vakarų konferencijoje rikiuojasi šeštas.

Toronto komanda pastaruoju metu yra gilioje duobėje ir pralaimėjo jau aštuntą mačą iš eilės.

„Raptors“: Gary Trentas 18, Ochai Agbaji ir Jordanas Nwora – po 13, Jahmi'us Ramsey 11.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 20, Malikas Monkas 17, Harrisonas Barnesas 16, Chrisas Duarte 14, Domantas Sabonis 13.