TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2021 04 04

Deividas Sirvydis smeigė tritaškį, bet „Pistons“ ekipa – pažeminta namuose

„Detroit Pistons“ (14-35) patyrė itin skaudų pralaimėjimą 81:125 (15:41, 26:19, 20:28, 20:37) prieš „New York Knicks“ (25-25) ekipą, tačiau šansą gavo Deividas Sirvydis, kuris pasižymėjo taškais.
Deividas Sirvydis
Deividas Sirvydis / Twitter nuotr.

Lietuvis aikštėje praleido 3 minutes, per kurias pelnė 3 taškus. Snaiperis pataikė vieną tolimą metimą iš trijų, taip pat atkovojo kamuolį.

Pirmą tritaškį D.Sirvydis prametė, tuomet pro šalį skriejo ir dar vienas metimas, bet galiausiai gynėjas pataikė, kai iki rungtynių pabaigos buvo likusios 15,9 sek. Tai buvo paskutiniai susitikimo taškai.

Per šias tris D.Sirvydžio minutes „Knicks“ laimėjo atkarpą 4 taškais.

Julius Randle'as pelnė 29 taškus, tačiau net 20 iš jų surinko pirmajame kėlinyje, jis pataikė iš viso 5 tritaškius iš 9.

„Paskutinėse savo rungtynėse nieko negalėjau pataikyti, tad krepšinio dievai, panašu, viską pakeitė. Stengiausi būti agresyvus, visa komanda žaidė su didžiule energija“, – sakė J.Randle'as.

Tai buvo skambiausia „Knicks“ pergalė nuo 1996-ųjų.

„Jie turėjo daugiau fiziškumo, jie daugiau dirbo nei mes, – sakė „Pistons“ treneris Dwane'as Casey. – Kaip komanda, mes turime nuspręsti, kur norime būti. Ar mes esame komanda, kur kiekvienas nori susirinkti savo skaičius? Aš turiu treniruoti geriau, turiu juos paruošti, nes buvome niekas šiandien.“

„Pistons“: J.Grantas 16, H.Diallo 14, C.Josephas 10, M.Plumlee 9 (10 atk. kam.)

„Knicks“: J.Randle'as 29, R.Bullockas 22, R.Barrettas 14, I.Quickley 12, T.Gibsonas ir E.Paytonas po 11.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?