2018 05 04

Didžiulį deficitą nukirpę „Celtics“ krepšininkai vėl nugalėjo „76ers“

„Boston Celtics“ ekipa atsilikinėjo net 22 taškais, bet 108:103 (22:31, 29:25, 28:19, 29:28) palaužė „Philadelphia 76ers“ ir serijoje jau pirmauja 2:0.
„Boston Celtics“
„Boston Celtics“ / „Scanpix“/AP nuotr.

Naujokas Jaysonas Tatumas pelnė 21 tašką ir nedrebėjo stojęs mesti baudų svarbiu momentu, Terry Rozieris pridėjo 20 taškų ir 7 atkovotus kamuolius.

J.J.Redickas surinko 23 taškus ir pataikė net 5 tritaškius. Robertas Covingtonas pelnė 22 taškus ir nusiėmė 9 kamuolius.

Po to, kai iššvaistė milžinišką 22 taškų pranašumą, „76ers“ dar susigriebė ir ketvirtojo kėlinio viduryje vėl pirmavo 98:88, tačiau Bostono ekipa spurtavo 11:4 ir Filadelfijos klubas išleido pergalę iš rankų.

Trečiosios serijos rungtynės vyks šeštadienį Filadelfijoje.

„Celtics“: J.Tatumas 21, T.Rozieris 20 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), M.Smartas 19, A.Horfordas (12 atk. kam.) ir J.Brownas po 13.

„76ers“: J.J.Redickas 23, R.Covingtonas 22 (9 atk. kam.), J.Embiidas 20 (14 atk. kam.), D.Šaričius 14 (9 atk. kam.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius